خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/23 17:19:39
سرویس اقتصادی
عسگری خبر داد

ساماندهی بازار خودرو اولویت کمیته صنعت کمیسیون صنایع مجلس

عضو کمیسیون صنایع و معادن گفت: اصلاح ساختار صنعت خودروسازی، ساماندهی بازار خودرو و فولاد از اولویت های کمیته صنعت و راهبردهای توسعه صنعتی کمیسیون صنایع است.
ساماندهی بازار خودرو اولویت کمیته صنعت کمیسیون صنایع مجلس عضو کمیسیون صنایع و معادن گفت: اصلاح ساختار صنعت خودروسازی، ساماندهی بازار خودرو و فولاد از اولویت های کمیته صنعت و راهبردهای توسعه صنعتی کمیسیون صنایع است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104809060344.jpg ساماندهی,بازار,خودرو,اولویت,کمیته,صنعت,کمیسیون,صنایع,مجلس Icana

مهدی عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در تشریح نشست امروز(دوشنبه23 تیرماه)کمیته صنعت و راهبردهای توسعه صنعتی کمیسیون صنایع و معادن، گفت: تعیین اولویت‌ها و احصا شاخص‌ها برای تعیین برنامه‌های کمیته صنعت و راهبردهای توسعه صنعتی دستورکار امروز کمیته بود.

نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی افزود: از دو منظر می توان موضوعات حوزه صنعت را مورد بررسی قرار داد؛ نخست مباحثی که به دلیل ضرورت های فعلی اقتصاد و صنعت باید با قید فوریت مورد بررسی قرار گیرد و دوم موضوعاتی که باید در میان مدت و بلند مدت بررسی و پیگیری شود.

نایب رییس کمیته صنعت و راهبردهای توسعه صنعتی کمیسیون صنایع و معادن اضافه کرد: مقرر شد که مشکلات موجود در حوزه صنعت خودروسازی، ساماندهی بازار خودرو و فولاد به صورت ویژه و با اولویت در کمیته صنعت و راهبردهای توسعه صنعتی مرود بررسی قرار گیرد.همچنین مقرر شد؛ در جلسات آینده کمیته سایر اولویت های ها مشخص شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet