هدر موبایل
1399/04/23 18:30:12
سرویس اجتماعی

اعضای مجمع نمایندگان همدان درگذشت عیسی جعفری را تسلیت گفتند

اعضای مجمع نمایندگان استان همدان درگذشت عیسی جعفری نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفتند.
اعضای مجمع نمایندگان همدان درگذشت عیسی جعفری را تسلیت گفتند اعضای مجمع نمایندگان استان همدان درگذشت عیسی جعفری نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفتند. https://cdn.icana.ir/d/019/202007108624939655.jpg اعضای,مجمع,نمایندگان,همدان,درگذشت,عیسی,جعفری,را,تسلیت,گفتند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اعضای مجمع نمایندگان استان همدان درگذشت عیسی جعفری نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفتند.

متن پیام تسلیت به شرح ذیل است:

انالله و اناالیه راجعون

 مجمع نمایندگان استان همدان در پی درگذشت نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ

خبر ارتحال غم بار همکار عزیز و خدوم جناب آقای حاج  عیسی جعفری نماینده مردم شریف شهرستان های بهار و کبودرآهنگ در مجلس هشتم و یازدهم که عمر مفید خود را در سنگرهای متعدد فرمانداری، نمایندگی مجلس و دیوان محاسبات برای خدمت رسانی به مردم عزیز صرف نمود و در این راه سر از پا نمی‌شناخت همه ما را داغدار نمود.

آن یار سفر کرده که از یادگاران دوران دفاع مقدس نیز بود همواره دغدغه حل مشکلات مردم رنج‌کشیده را داشت و در کارنامه خود به جز خدمت رسانی صادقانه و نام نیک چیزی به جا و باقی نگذاشت. بدینوسیله ضمن عرض تسلیت به مردم شریف بهار و کبودرآهنگ برای آن مرحوم علو درجات و برای خانواده داغدارش بویژه فرزندان گرامی و همسر محترمشان صبر از خداوند منان مسئلت داریم.

مجمع نمایندگان استان همدان در یازدهمین دوره مجلس شورای  اسلامی/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet