خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/24 09:47:39
سرویس اجتماعی
کعب عمیر در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای شستا:

مطالبه مردم از نمایندگان، تشدید نظارت‌ها بر هلدینگ‌های اقتصادی است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه دولت باید سیاست بورسی شدن را ادامه دهد تشدید نظارت ها بر هلدینگ های اقتصادی را مطالبه مردم از نمایندگان دانست.
مطالبه مردم از نمایندگان، تشدید نظارت‌ها بر هلدینگ‌های اقتصادی است عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه دولت باید سیاست بورسی شدن را ادامه دهد تشدید نظارت ها بر هلدینگ های اقتصادی را مطالبه مردم از نمایندگان دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/202005103996297164.jpg مطالبه,مردم,از,نمایندگان،,تشدید,نظارت‌ها,بر,هلدینگ‌های,اقتصادی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ محمد کعب عمیر در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای شستا با بیان اینکه مطالبه مردم از ما نظارت بیشتر بر روی شرکت‌های تابعه و هلدینگ‌های اقتصادی کشور است، گفت: امیدواریم شرکت‌های تابعه شستا در خوزستان توسعه بیشتری پیدا کنند؛ در برخی موارد با ایجاد یک واحد تولیدی می‌توانیم مواد اولیه را از خارج از کشور برای برخی محصولات وارد نکنیم که این موضوع به خودکفایی بیشتر، ایجاد اشتغال و حرکت در جهت شعار سال که جهش تولید است، کمک می‌کند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، عملکرد مدیرعامل شستا را قابل قبول و بورسی شدن شستا را اقدام درخور توجهی دانست و گفت: بورسی شدن شستا را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم دولت بتواند این سیاست‌ها را ادامه دهد.

کعب عمیر تاکید کرد: با توجه به اقداماتی که در شستا شده و گزارشی که مدیرعامل این شرکت ارائه داد نیاز است عملکرد این شرکت بیشتر مورد توجه قرار گیرد و البته مسیر شفاف‌سازی را ادامه دهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet