هدر موبایل
1399/04/24 12:15:19
سرویس اقتصادی
سعیدی در تشریح نشست کمیسیون کشاورزی:

لایحه مدیریت جامع بهره‌برداری پایدار از منابع آب با همکاری نمایندگان تدوین می‌شود

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: لایحه مدیریت جامع بهره‌برداری پایدار از منابع آب توسط وزیر نیرو مطرح شد تا با همکاری نمایندگان مردم در مجلس تدوین شود.
لایحه مدیریت جامع بهره‌برداری پایدار از منابع آب با همکاری نمایندگان تدوین می‌شود سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: لایحه مدیریت جامع بهره‌برداری پایدار از منابع آب توسط وزیر نیرو مطرح شد تا با همکاری نمایندگان مردم در مجلس تدوین شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202007102549032060.jpg لایحه,مدیریت,جامع,بهره‌برداری,پایدار,از,منابع,آب,با,همکاری,نمایندگان,تدوین,می‌شود Icana

معین الدین سعیدی سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌‍‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست صبح امروز(سه‌شنبه، 24 تیرماه) کمیسیون با حضور وزیر نیرو معاونین این وزارتخانه، گفت:با توجه به اینکه ده مسئله قانونی و بین بخشی بین وزارت نیرو و وزارت جهاد کشاورزی وجود دارد مقرر شد کارگروهی متشکل از وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی، نیرو، سازمان حفاظت از محیط زیست و تعدادی از نمایندگان تشکیل شود تا مباحث و موضوعات مشترک بررسی و وظیفه دستگاه‌ها مشخص گردد، این موضوع بخش زیادی از مشکلات مردم در این زمینه را برطرف می‌کند.

نشست کمیسیون کشاورزی مجلس با حضور وزیر نیرو

 

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: لایحه مدیریت جامع بهره‌برداری پایدار از منابع آب توسط وزیر نیرو مطرح شد تا با همکاری نمایندگان مردم در مجلس تدوین شود.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر حدود 89 درصد از منابع آبی کشور در بخش کشاورزی مصرف می‌شود، با تدابیر لحاظ شده و تغییر الگوی کشت باید میزان مصرف آب این بخش کاهش داده شود، عنوان کرد: بر اساس گفته وزیر نیرو آب قابل تامین استان‌ها باید اعلام شود تا کارگروه استانی نسبت به تخصیص آن اقدام کنند.

نشست کمیسیون کشاورزی مجلس با حضور وزیر نیرو

 

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در پایان، خاطرنشان کرد: کارگروه ملی سازگاری و مقابله با کم آبی تشکیل شده اما مردم انتظار دارند ورای این کمیته‌ها و کارگروها مشکلات آنها برطرف شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet