هدر موبایل
1399/04/26 10:04:00
سرویس سیاسی
آزادیخواه:

جریانات سیاسی کشور باید برای محقق شدن اقتصاد مقاومتی متحد شوند

نماینده مردم ملایر معتقد است برای محقق شدن اقتصاد مقاومتی باید جریانات سیاسی کشور با هر نوع سلیقه‌ای همصدا و متحد شوند.
جریانات سیاسی کشور باید برای محقق شدن اقتصاد مقاومتی متحد شوند نماینده مردم ملایر معتقد است برای محقق شدن اقتصاد مقاومتی باید جریانات سیاسی کشور با هر نوع سلیقه‌ای همصدا و متحد شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201912109023542952.jpg جریانات,سیاسی,کشور,باید,برای,محقق,شدن,اقتصاد,مقاومتی,متحد,شوند Icana

احد آزادیخواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به مسئله مهم اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: مشکل اصلی و اساسی در کشورمان معیشت و اقتصاد بوده و اگر بخواهیم این مشکل را پشت سر بگذاریم باید ظرفیت‌های پیدا و پنهان کشور فعال شوند.

وی در ادامه افزود: علی‌رغم تنوع نگاه‌ها و سلیقه‌های سیاسی باید همگی با هم در این مسئله از پتانسیل‌های موجود کشور استفاده کنیم و این اتفاق هم نمی‌افتد مگر اینکه دل‌ها را به هم نزدیک کنیم.

نماینده مردم ملایر به همسویی جریانات سیاسی برای محقق شدن اقتصاد مقاومتی اشاره و اظهار کرد: جریانات سیاسی باید برای انجام این کار همسو شوند تا همانگونه که کارهای بزرگی همچون دفاع مقدس را توانستیم مدیریت کنیم؛ فلذا موضوع اقتصاد مقاومتی را هم با همدلی و وحدت به نتیجه برسانیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تاکید: قاعده قرآنی و اعتقادی ما هم بر این است که دست خدا با جماعت بوده و اگر این کار انجام بگیرد؛ قطعا با یک موفقیتی مواجه خواهیم بود و همین کار باعث خواهد شد که مسئله اقتصاد مقاومتی محقق شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet