هدر موبایل
1399/04/24 13:01:57
سرویس اقتصادی
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس:

کارگروهی مشترک، مسائل وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و نیرو را بررسی می‌کند

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس گفت: در نشست امروز مقرر شد کارگروهی مشترک مسائل وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و نیرو را بررسی و با تعامل به نتیجه مطلوب در موضوعات دست پیدا کنند.
کارگروهی مشترک، مسائل وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و نیرو را بررسی می‌کند نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس گفت: در نشست امروز مقرر شد کارگروهی مشترک مسائل وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و نیرو را بررسی و با تعامل به نتیجه مطلوب در موضوعات دست پیدا کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101706498288.jpg کارگروهی,مشترک،,مسائل,وزارتخانه‌های,جهاد,کشاورزی,و,نیرو,را,بررسی,می‌کند Icana

سیدجواد ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص نشست امروز(سه‌شنبه 24 تیرماه) کمیسیون با وزیر نیرو و تعدادی از معاونین این وزارتخانه، گفت: هدف از این جلسه ارائه گزارشی از طرح‌ها، عملکردها و اولویت‌های وزارت نیرو بود، نمایندگان نیز در این نشست نظرات خود را مطرح کردند.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حوزه آب حوزه فرا بخشی است، ادامه داد: در نشست امروز مقرر شد کارگروهی مشترک مسائل وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و نیرو را بررسی و با تعامل به نتیجه مطلوب در موضوعات دست پیدا کنند.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در پایان، گفت: کمیسیون کشاورزی اعلام آمادگی کرد تا در یک سال پایانی دولت مشکلات و مسائل بخش آب در حوزه نظارت و قانون گذاری را بررسی و برطرف کند زیرا آب بستر امنیت غذایی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet