هدر موبایل
1399/04/25 17:59:00
سرویس سیاسی
خسروی مطرح کرد

تلاش کمیسیون امورداخلی کشور در مجلس برای بهبود قوانین انتخاباتی

عضو هیات رئیسه کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: کمیسیون همواره در زمینه اصلاح قوانین انتخاباتی تلاش کرده و مسئولین امر نیز باید پس از اصلاح قوانین در مقام عمل، نواقص را برطرف کنند.
تلاش کمیسیون امورداخلی کشور در مجلس برای بهبود قوانین انتخاباتی عضو هیات رئیسه کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: کمیسیون همواره در زمینه اصلاح قوانین انتخاباتی تلاش کرده و مسئولین امر نیز باید پس از اصلاح قوانین در مقام عمل، نواقص را برطرف کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106187899570.jpg تلاش,کمیسیون,امورداخلی,کشور,در,مجلس,برای,بهبود,قوانین,انتخاباتی Icana

حسین خسروی اسفزار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اهمیت اصلاح قوانین انتخاباتی، اظهار داشت: طبق مبانی دینی در بخش قوانین هر روز باید به تکامل و پیشرفت توجه داشته باشیم تا نواقص قوانین اصلاح و نقاط قوت آن نیز تقویت شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس بیان کرد: کمیسیون شوراها همواره در زمینه اصلاح قوانین انتخاباتی تلاش کرده و مسئولین امر نیز باید پس از اصلاح قوانین در مقام عمل، نواقص را برطرف کنند.

وی افزود: کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس با حقوقدانان شورای نگهبان، وزیر کشور و معاونین وی جلساتی را برگزار کرده تا قانون انتخابات شوراها و ریاست جمهوری به بهترین نحو احسن اصلاح شود.

خسروی اسفزار ادامه داد: آقای ابالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد، مسئول کارگروه اصلاح قانون انتخابات در کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها هستند که در این زمینه نیز طرحی را آماده دارند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای گفت: کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس با اولویت موضوع اصلاح قوانین انتخاباتی را بررسی می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet