هدر موبایل
1399/04/25 18:59:00
سرویس سیاسی
آصفری با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری:

تقویت بُعد نظارت مجلس به معنای توهین به وزیران نیست

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نباید تقویت بُعد نظارت مجلس منجر به توهین به وزیر و اشخاص شود.
تقویت بُعد نظارت مجلس به معنای توهین به وزیران نیست عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نباید تقویت بُعد نظارت مجلس منجر به توهین به وزیر و اشخاص شود. https://cdn.icana.ir/d/019/109808.jpg تقویت,بُعد,نظارت,مجلس,به,معنای,توهین,به,وزیران,نیست Icana

محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار تصویری با نمایندگان مجلس یازدهم، اظهار داشت: ایشان بر موضوعاتی چون رفع مشکلات اقتصادی، جهش تولید، حل دغدغه معیشت مردم و کاهش تورم تاکید داشتند از این رو تذکر دادند وقت مجلس صرف چنین اموری شود.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین مطرح شد که مجلس باید بُعد نظارتی خود را تقویت کند و بدون توهین به وزیر و شخصیتی، با قوت و جدیت امور کشور را مورد بررسی قرار دهد.

وی بیان داشت: مجلس باید در سال آخر دولت، سعی و تلاش کند تا گام هایی برای حل مشکلات و مسائل اقتصادی و معیشتی مردم برداشته شود، به این منظور باید کمیسیون های تخصصی فعال تر از گذشته شود و نمایندگان از ظرفیت مرکز پژوهش ها برای بررسی طرح ها و لوایح استفاده کنند.

این نماینده مجلس با اشاره به نهضت مومنانه ای که مردم پیش از ماه مبارک رمضان دنبال می کردند، گفت: حضرت آقا تاکید داشتند که لازم است این نهضت مومنانه برای مبارزه با کرونا همچنان ادامه پیدا کند تا کمک به خانواده های کم بضاعت صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس درباره همکاری مجلس با قوای دیگر، گفتند: مردم از مجلس و دو قوه دیگر انتظار بیان حق و پیگیری آن رادارند و به شدت با مجادله و گریبان گیری و تشنج میان قوا مخالف هستند. فضای منازعه در رئوس دستگاه ها برای افکار عمومی زیان بخش و ناراحت کننده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet