خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/24 17:07:05
سرویس سیاسی
فرهنگی خبرداد

بررسی طرح کاهش و افزایش ظرفیت تعداد اعضای کمیسیون‌های تخصصی مجلس در صحن

سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: بر اساس طرح اصلاح تبصره یک ماده ۳۸ قانون آیین‌نامه داخلی مجلس هیات رئیسه مجلس می‌تواند کمیسیون‌هایی که کمتر از ۱۹ نفر یا بیشتر از ۲۳ نفر عضو دارند را نیز ثبت کند.
بررسی طرح کاهش و افزایش ظرفیت تعداد اعضای کمیسیون‌های تخصصی مجلس در صحن سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: بر اساس طرح اصلاح تبصره یک ماده ۳۸ قانون آیین‌نامه داخلی مجلس هیات رئیسه مجلس می‌تواند کمیسیون‌هایی که کمتر از 19 نفر یا بیشتر از 23 نفر عضو دارند را نیز ثبت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202007102352349072.jpg بررسی,طرح,کاهش,و,افزایش,ظرفیت,تعداد,اعضای,کمیسیون‌های,تخصصی,مجلس,در,صحن Icana

محمدحسین فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص اصلاح آئین‌نامه داخلی مجلس و تغییر کف و سقف تعداد اعضای کمیسیون‌ها، اظهار داشت: پس از تصویب طرح اصلاح تبصره یک ماده ۳۸ قانون آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در کمیسیون آئین نامه داخلی، فردا این موضوع در صحن علنی مجلس بررسی می‌شود.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مطابق این طرح به هیات رئیسه مجلس می‌تواند کمیسیون‌هایی که کمتر از 19نفر یا بیشتر از 23 نفر عضو دارند را ثبت کند.

لازم به ذکر است، پیش از این طرح و براساس آئین نامه داخلی مجلس کمیسیون‌های تخصصی مجلس در صورتی رسمیت می‌یافتند که بین 19 تا 23 عضو داشته باشند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet