خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/24 16:31:54
سرویس سیاسی
پیرهادی با اشاره به بیانات رهبری مطرح کرد

حل مسائل اقتصادی با تکیه بر توان داخلی، راهبرد مجلس یازدهم

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: بر اساس بیانات و توصیه‌های اخیر رهبری، تمرکز مجلس یازدهم حل مسائل اقتصادی با تکیه بر توان داخلی است، نگاه راهبردی مجلس یازدهم نیز بر این اصل استوار است.
حل مسائل اقتصادی با تکیه بر توان داخلی، راهبرد مجلس یازدهم عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: بر اساس بیانات و توصیه‌های اخیر رهبری، تمرکز مجلس یازدهم حل مسائل اقتصادی با تکیه بر توان داخلی است، نگاه راهبردی مجلس یازدهم نیز بر این اصل استوار است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006107656446540.jpg حل,مسائل,اقتصادی,با,تکیه,بر,توان,داخلی،,راهبرد,مجلس,یازدهم Icana

محسن پیرهادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با یادآوری بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، گفت: مقام معظم رهبری بر اصل اقتصادی مقاومتی و تکیه بر ظرفیت‌های درونی کشور تاکید فراوان داشتند. استفاده از توان و ظرفیت‌های منابع انسانی و سایر موضوعات داخلی سالهاست که مورد تاکید رهبری است. نگاه راهبردی مجلس یازدهم نیز بر همین اصل استوار است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اتکاء به توان داخلی و توجه به اقتصاد مقاومتی را به عنوان نقشه راه برای نمایندگان مجلس یازدهم تبیین کردند، افزود: ایشان در بیانیه افتتاحیه مجلس یازدهم این موضوعات را مطرح کرده بودند و در سخنان اخیر خود شرح دادند.

وی با بیان اینکه اولویت و برنامه محوری مجلس یازدهم حوزه اقتصاد و تحقق مطالبات معیشتی مردم است، تصریح کرد: رهبری در سخنان خود بر این اولویت‌ها تاکید کردند، بنابراین ما مسیری که از گذشته تبیین شده بود را ادامه خواهیم داد.

پیرهادی در ادامه یادآور شد: مقام معظم رهبری همچنین فرمودند درگیری بین قوا یا مدیران ارشد کشور و تنش و اختلاف بین سایر مسئولان موجب نارضایتی مردم می‌شود، لذا تاکید داشتند ریل گذاری در مجلس باید دقیق و متناسب با ظرفیت دولت و قوه قضاییه و مقدورات و توانایی آنها انجام شود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به توضیه رهبری مبنی بر تعامل بین قوای سه گانه، گفت: تعامل و هماهنگی بین قوای مجریه، مقننه و قضاییه از مطالبات اولویت دار و اصلی است. مسائل حاشیه‌ای قطعا کنار گذاشته خواهد شد و مجلس بر روی مسائل اقتصادی تمرکز می‌کند. مجلس یازدهم قطعا توانایی حل مشکلات را دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet