هدر موبایل
1399/04/24 20:56:13
سرویس اجتماعی
باقرزاده در تشریح دستور کار کمیسیون بهداشت مجلس:

اصول و فنون اثرگذاری بر اتقای عادلانه سلامت مردم در دانشگاه علوم پزشکی تهران مورد بررسی قرار گرفت

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: اصول و فنون اثرگذاری بر اتقای عادلانه سلامت مردم با همکاری پژوهشکده اعصاب دانشگاه علوم پزشکی تهران مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
اصول و فنون اثرگذاری بر اتقای عادلانه سلامت مردم در دانشگاه علوم پزشکی تهران مورد بررسی قرار گرفت نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: اصول و فنون اثرگذاری بر اتقای عادلانه سلامت مردم با همکاری پژوهشکده اعصاب دانشگاه علوم پزشکی تهران مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202007100067851428.jpg اصول,و,فنون,اثرگذاری,بر,اتقای,عادلانه,سلامت,مردم,در,دانشگاه,علوم,پزشکی,تهران,مورد,بررسی,قرار,گرفت Icana

علی اصغر باقرزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت،  در تشریح نشست امروز ( سه‌شنبه 24 تیرماه) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی که در محل دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: موضوع اصول و فنون اثرگذاری بر اتقای عادلانه سلامت مردم با همکاری پژوهشکده اعصاب دانشگاه علوم پزشکی تهران مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس یازدهم، گفت: در این جلسه موضوع مدیریت منابع اعم از منابع مالی، انسانی و تسهیلات مورد بررسی قرار گرفته و راهکارهای لازم ارائه شد، همچنین مدیریت و تولیت نظام سلامت و برنامه ریزی استراتژیک در خصوص آینده این حوزه نیز مورد بررسی قرار گرفت. از طرفی در خصوص وضعیت فعلی نظام سلامت، اهداف ترسیم شده و چگونگی طی کردن این مسیر نیز بحث و گفت‌و‌گو صورت گرفت.

نماینده مردم بابلسر در مجلس شورای اسلامی، اهداف برگزاری این جلسه را تحقق عدالت در نظام سلامت ارزیابی کرد و گفت: با توجه به اینکه برنامه ششم توسعه چند ماه آینده به اتمام می‌رسد، برگزاری این نوع جلسات می‌تواند برای تدوین برنامه هفتم در حوزه سلامت کمک کننده باشد.

جلسه اعضای کمیسیون بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی تهران
جلسه اعضای کمیسیون بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی تهران
جلسه اعضای کمیسیون بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی تهران
جلسه اعضای کمیسیون بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی تهران
جلسه اعضای کمیسیون بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی تهران

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet