هدر موبایل
1399/04/24 16:54:59
سرویس اقتصادی
محمودزاده در تشریح نشست کمیسیون کشاورزی:

عملکرد سازمان محیط زیست در کمیته ویژه کمیسیون کشاورزی بررسی می‌شود

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: بخش‌های مرتبط با حوزه محیط زیست برنامه ششم توسعه و پیشرفت‌ این اهداف در کمیته ویژه کمیسیون کشاورزی مجلس مطرح و مورد بحث و بررسی قرار بگیرد.
عملکرد سازمان محیط زیست در کمیته ویژه کمیسیون کشاورزی بررسی می‌شود نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: بخش‌های مرتبط با حوزه محیط زیست برنامه ششم توسعه و پیشرفت‌ این اهداف در کمیته ویژه کمیسیون کشاورزی مجلس مطرح و مورد بحث و بررسی قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101139229529.jpg عملکرد,سازمان,محیط,زیست,در,کمیته,ویژه,کمیسیون,کشاورزی,بررسی,می‌شود Icana

جلال محمودزاده نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست بعد از ظهر امروز( سه‌شنبه 24 تیرماه) کمیسیون با حضور عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و معاونین این سازمان، گفت: در جلسه امروز معاونین رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست گزارش‌هایی از نحوه عملکرد و وظایف این سازمان ارائه کردند.

وی با اشاره به اینکه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی برخی مسائل و مشکلات حوزه محیط زیست را در نشست امروز مطرح کردند، ادامه داد: در جلسه امروز مقرر شد معاونین سازمان حفاظت محیط زیست نشست مشترک تخصصی با اعضای کمیته محیط زیست کمیسیون کشاورزی طی هفته‌های آینده داشته باشند.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی افزود: بخش‌های مرتبط با حوزه محیط زیست برنامه ششم توسعه و پیشرفت‌ این اهداف در کمیته ویژه کمیسیون کشاورزی مجلس مطرح و مورد بحث و بررسی قرار بگیرد.

لازم به ذکر است کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی  مجلس شورای اسلامی صبح امروز نشست مشترکی را با وزیر نیرو و معاونین این وزارتخانه برگزار کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet