هدر موبایل
1399/04/25 19:59:00
سرویس سیاسی
عسکری:

افزایش اختیارات استانداران برای تامین منافع مدیران نیست

نماینده مردم داراب و زرین دشت گفت: افزایش اختیارات استانداران برای تامین منافع مدیران نیست بلکه برای تسهیل در رفع امور و حل مشکلات مردم است.
افزایش اختیارات استانداران برای تامین منافع مدیران نیست نماینده مردم داراب و زرین دشت گفت: افزایش اختیارات استانداران برای تامین منافع مدیران نیست بلکه برای تسهیل در رفع امور و حل مشکلات مردم است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106213915456.jpg افزایش,اختیارات,استانداران,برای,تامین,منافع,مدیران,نیست Icana

محمد جواد عسکری در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به لزوم افزایش اختیارات مدیران استانی، اظهارداشت: در مواقع بحرانی اگر مسئولان و مدیران استانی بتوانند تصمیمات لازم را اتخاذ کنند یقینا مسیر حل مشکلات آسان‌تر خواهد شد و گره‌ها بهتر باز می‌شوند.

نایب رئیس کمیسیون کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی بیان کرد: افزایش اختیارات استانداران موضوعی است که باید بر اساس قانون انجام شود.

وی افزود: در قانون اساسی نیز امکان تفویض اختیارات از وزرا و هیات دولت به مدیران محلی و استانداران وجود دارد اما معتقدم در این زمینه باید چکش‌کاری‌های لازم انجام شود.

عسکری با بیان اینکه تفویض اختیارات به مسئولان استانی و استاندران اقدام مناسبی است، ادامه داد: باید به گونه‌ای ساز و کار افزایش اختیارات طراحی شود تا فضای سوء استفاده در صورت افزایش اختیار استانداران وجود نداشته باشد.

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر می‌خواهیم اختیارات استانداران را افزایش دهیم برای تامین منافع مدیران نیست بلکه برای تسهیل در رفع امور و حل مشکلات مردم است.

عسکری با بیان اینکه اگر در خصوص تفویض اختیارات به ستانداران چک‌شکاری‌های قانونی انجام شود، تاثیرات مثبتی ایجاد خواهد داشت، اظهار داشت: مدیران مراکز استانی و استانداران وقتی برای انجام کاری به یقین می‌رسند باید اختیاراتشان به حدی رسیده باشد که بتوانند از ظرفیت ها و قابلیت‌های محلی استفاده کنند و مانع از بحرانی شدن فضا شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet