هدر موبایل
1399/04/24 20:11:03
سرویس سیاسی
حدادی در تشریح نشست امروز کمیسیون امورداخلی کشور:

کاندیداهای عضویت در کمیسیون ماده 10 احزاب معرفی شدند

سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: حسین خسروی اسفزار و مالک شریعتی نیاسر از طرف کمیسیون امورداخلی جهت عضویت به عنوان ناظر در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب به صحن معرفی شدند.
کاندیداهای عضویت در کمیسیون ماده 10 احزاب معرفی شدند سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: حسین خسروی اسفزار و مالک شریعتی نیاسر از طرف کمیسیون امورداخلی جهت عضویت به عنوان ناظر در کمیسیون ماده 10 احزاب به صحن معرفی شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/202007100235160223.jpg کاندیداهای,عضویت,در,کمیسیون,ماده,10,احزاب,معرفی,شدند Icana

علی حدادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز (24 تیرماه) کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس، اظهار داشت: "حسین خسروی اسفزار" و "مالک شریعتی نیاسر" از طرف کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس جهت عضویت در "کمیسیون ماده 10 احزاب" به صحن معرفی شدند.

سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی بیان کرد: "حسین محمدصالحی دارانی" و "رسول فرخی میکال " از طرف اعضای کمیسیون امورداخلی کشور جهت عضویت در"هیات مرکزی حل اختلاف و رسیدگی به شکایات شوراها" به صحن مجلس معرفی شدند.

وی افزود: "قدرت الله حمزه شلمزاری" و "جلال رشیدی کوچی" نیز از سوی اعضای کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس برای عضویت در "شورای عالی مدیریت بحران کشور" به صحن معرفی شدند.

حدادی با بیان اینکه برای عضویت در "شورای ساماندهی مرکز سیاسی و اداری کشور و ساماندهی و تمرکززدایی از تهران" نیز  "ابوالفضل ابوترابی" و "فاطمه مقصودی" انتخاب شدند، گفت: این افراد از طرف کمیسیون جهت عضویت در هر یک از شوراهای نامبرده به صحن معرفی می شوند تا در انتخابات مربوط به شوراهایی که کاندیدا شده‌اند، انتخاب شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet