هدر موبایل
1399/04/24 20:07:50
سرویس اجتماعی

پیام تسلیت عادل آذر به مناسبت درگذشت عیسی جعفری

عادل آذر درگذشت عیسی جعفری ، نماینده دوره های هشتم و یازدهم مردم شریف بهار و کبودر آهنگ در مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.
پیام تسلیت عادل آذر به مناسبت درگذشت عیسی جعفری عادل آذر درگذشت عیسی جعفری ، نماینده دوره های هشتم و یازدهم مردم شریف بهار و کبودر آهنگ در مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/100328.jpg پیام,تسلیت,عادل,آذر,به,مناسبت,درگذشت,عیسی,جعفری Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عادل آذر درگذشت عیسی جعفری، نماینده دوره های هشتم و یازدهم مردم شریف بهار و کبودر آهنگ در مجلس شورای اسلامی، را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است: 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

کل من علیها فان و یبقى وجه ربک ذوالجلال و الإکرام

 

خانواده محترم مرحوم عیسی جعفری

درگذشت جناب آقای عیسی جعفری ، نماینده محترم دوره های هشتم و یازدهم مردم شریف بهار و کبودر آهنگ در مجلس شورای اسلامی ، باعث تأسف و تأثر گردید.

ایشان از افراد خدوم، تلاش گر، ولایتمدار و انقلابی بودند که عمر شریف خود را صرف خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نمودند و در دوران فعالیت مدیریتی ، سیاسی و اجتماعی خود خدمات قابل توجه و گرانسنگی را انجام دادند.

این ضایعه ناگوار را به همسر گرامی و فرزندان محترمشان، مردم شریف حوزه انتخابیه و همچنین ریاست و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی تسلیت و تعزیت عرض می نمایم .

از خداوند متعال برای آن مرحوم، رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان معزز طول عمر با عزت و اجر و صبر مسألت دارم.

 

عادل آذر

رئیس دیوان محاسبات کشور

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet