هدر موبایل
1399/04/25 09:15:18
سرویس صحن
آصفری در صحن علنی

درخواست برگزاری جلسه غیرعلنی برای بررسی وضعیت بازار ارز

نایب رئیس کمیسیون شوراها ضمن درخواست برگزاری جلسه غیرعلنی برای بررسی وضعیت بازار ارز از هیات رئیسه مجلس تقاضا کرد تا نسبت به چاپ طرح ها و لوایح اقدام شود.
درخواست برگزاری جلسه غیرعلنی برای بررسی وضعیت بازار ارز نایب رئیس کمیسیون شوراها ضمن درخواست برگزاری جلسه غیرعلنی برای بررسی وضعیت بازار ارز از هیات رئیسه مجلس تقاضا کرد تا نسبت به چاپ طرح ها و لوایح اقدام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201512104838316376.jpg درخواست,برگزاری,جلسه,غیرعلنی,برای,بررسی,وضعیت,بازار,ارز Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، محمدحسن آصفری در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 25 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، با اشاره به گذشت 50 روز از آغاز به کار مجلس یازدهم، گفت: قیمت ارز به 23 هزار تومان رسیده است لذا نیاز است که مجلس جلسه غیرعلنی با مسئولان اقتصادی و متولیان این امر برگزار کند تا تکلیف مردم مشخص و دغدغه آن ها مرتفع شود.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده 100 آئین نامه داخلی مجلس، افزود: تمام طرح ها و لوایح باید 24 ساعت قبل از طرح درصحن به رویت نمایندگان برسد اما به دلیل اینکه امکانات لازم در اختیار نمایندگان قرار نگرفته است، نمایندگان از طرح ها و لوایح در صحن مطلع می شوند.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تصریح کرد: طرح ها و لوایح حداقل باید چاپ و در اختیار نمایندگان قرار گیرد تا بتوانیم دقیق درباره آن ها اظهارنظر و تصمیم گیری کنیم.

دکترقالیباف رئیس مجلس در پاسخ به تذکر این نماینده، گفت: تا زمانی که امکانات لازم تعبیه شود به نمایندگان از طریق پیامک دستورکار و طرح و لوایح اعلام می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet