هدر موبایل
1399/04/25 09:24:02
سرویس صحن
دهمرده در تذکر شفاهی؛

کمیسیون‌ها برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محل صحن علنی، اصل 90 و تلفیق برگزار شود

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس گفت: محل کمیسیون‌ها با توجه به دعوت از مسئولان کوچک بوده و در شرایط شیوع کرونا نمی‌توان پروتکل‌های بهداشتی را در این مکان‌ها رعایت کرد، بنابراین بهتر است نشست کمیسیون‌ها در محل صحن علنی، کمیسیون اصل ۹۰ و تلفیق برگزار شود.
کمیسیون‌ها برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محل صحن علنی، اصل 90 و تلفیق برگزار شود نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس گفت: محل کمیسیون‌ها با توجه به دعوت از مسئولان کوچک بوده و در شرایط شیوع کرونا نمی‌توان پروتکل‌های بهداشتی را در این مکان‌ها رعایت کرد، بنابراین بهتر است نشست کمیسیون‌ها در محل صحن علنی، کمیسیون اصل 90 و تلفیق برگزار شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201906104657470347.jpg کمیسیون‌ها,برای,رعایت,پروتکل‌های,بهداشتی,در,محل,صحن,علنی،,اصل,90,و,تلفیق,برگزار,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حبیب الله دهمرده در نشست علنی امروز(چهارشنبه 25 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: از آنجایی که گرانی گرفتاری‌های بسیاری برای مردم ایجاد کرده است باید با اقدامات کوتاه‌مدت، میان مدت و بلندمدت وضعیت بازار و قیمت‌ها را تا حدودی سامان داد.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی همچنین افزود: محل کمیسیون‌ها با توجه به دعوت از مسئولان کوچک بوده و در شرایط شیوع کرونا نمی‌توان پروتکل‌های بهداشتی را در این مکان‌ها رعایت کرد، بنابراین بهتر است نشست کمیسیون‌ها در محل صحن علنی، کمیسیون اصل 90 و تلفیق برگزار شود.

دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این نماینده گفت: نکته درستی را یادآور شدید و روسای کمیسیون‌ها و هیأت رئیسه مجلس باید با اخذ تدابیر لازم شرایط را برای برگزاری کمیسیون‌ها در محل تالار مشروطه ، کمیسیون اصل 90 ،کمیسیون تلفیق بودجه و تالار آیینه پیش‌بینی کنند.

رئیس قوه مقننه کشورمان با بیان اینکه باید رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری نشست کمیسیون‌ها مد نظر قرار گیرد، اضافه کرد: کمیسیون‌هایی که با حضور مسئولان و وزرا تشکیل می‌شود باید در محل تالار مشروطه ، کمیسیون اصل 90 ،کمیسیون تلفیق بودجه و تالار آیینه برگزار شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet