هدر موبایل
1399/04/29 10:47:49
سرویس استان ها
فلاحی:

احیای شرکت های تعطیل شده همدان / برخی پروژه های مسکن مهر همدان همچنان معطل مانده است

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: برخی شرکت‌هایی که به صورت غیرقانونی واگذار شد بود را از طریق سیستم قضایی و نظارتی پیگیری کردیم و توسط دیوان محاسبات برگشت داده شد.
احیای شرکت های تعطیل شده همدان / برخی پروژه های مسکن مهر همدان همچنان معطل مانده است نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: برخی شرکت‌هایی که به صورت غیرقانونی واگذار شد بود را از طریق سیستم قضایی و نظارتی پیگیری کردیم و توسط دیوان محاسبات برگشت داده شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107382202424.jpg احیای,شرکت,های,تعطیل,شده,همدان,/,,برخی,پروژه,های,مسکن,مهر,همدان,همچنان,معطل,مانده,است Icana

احمدحسین  فلاحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به رصد مشکلات حوزه انتخابیه،گفت:  بیش از چهار ماه است که از انتخابات گذشته است و ما قبل از شروع مجلس کارمان را در حوزه انتخابیه شروع کردیم  و اشتغال زایی و اقتصاد مسائلی که محور کار  بود.

وی افزود: تقریبا یک سرکشی از صنایع فعال،نیمه فعال و تعطیل شده داشتیم و همچنین سازمان ها و ادارات و نهادها را بازدید کرده و کم و کیف کارها را رصد کردیم.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به رصد و بازدید برخی از شرکت های تعطیل شده در حوزه انتخابیه،مطرح کرد: برخی از شرکت‌ها را که به صورت غیرقانونی واگذار شده است؛ از طریق سیستم قضایی و نظارتی پیگیر شدیم و توسط دیوان محاسبات برگشت داده شد.

 فلاحی ادامه داد: به طور مثال  شرکت خانه سازی همدان زیر نظر مستقیم وزارت مسکن و شهرسازی بود،به قیمت نامناسبی واگذار شده بود؛  اول به آنها تذکر دادیم و بعد از طریق دیوان محاسبات وارد شدیم و این شرکت از مسیر دیوان محاسبات برگشت داده شد و موضوع دیگری که پیگیر هستیم  شرکت هایی با  ۷۰۰ نفر نیرو متاسفانه تعطیل شده است و تعداد نیروهای آن به 60 یا 70نفر کاهش پیدا کرده ما به دنبال احیای آن هستیم.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود:  برخی شرکت‌های خصوصی است که مشکلاتی دارند در آستانه راه‌اندازی آنها هستیم؛ هرکدام از این شرکت ها می توانند ۲۰۰ نفر را مشغول به کار کنند و این گام خوبی در ایجاد اشتغال در  حوزه انتخابیه است. 

وی با اشاره به مشکلات روستاها در حوزه انتخابیه همدان و فامنین تاکید کرد:  از هزار نقطه محروم کشور ، یک منطقه را در پیشوار فامنین بازدید کردیم، این حوزه را تقریباً ۴ بار سرکشی کردیم که مشکل آب آشامیدنی روستاها،مشکل خانه های روستایی،مشکلات راه و شهرسازی،مشکلات مردم با محیط بانی ، موضوع کشاورزی بود موضوع راه ارتباطی به آزادراه همدان -ساوه مطرح شد که  آن را پیگیری کردیم.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس  در ادامه مطرح کرد: همچنین ایستگاه راه آهن تجرک باید راه اندازی شود، در موضوع مشکل آب آشامیدنی قرار  شد چشمه ای خریداری شود تا اینکه مشکل آب  را حل کنیم.

فلاحی ادامه داد: از مدیران ۵ دستگاه دولتی دعوت کردیم تا مشکلات را از نزدیک بررسی کنند و مشکلات مردم حل شود و ۲ هفته پیش هم جلسه ای با مدیران پنج دستگاه داشتیم تا  مشکلات مردم همانجا حل شود و مردم در راهروهای ادارات  سرگردان نباشند و خوشبختانه توافقات خوبی صورت گرفت.

عضو مجمع نمایندگان استان همدان با اشاره به مشکلات پروژه های مسکن مهر در همدان تصریح کرد: امیدواریم مشکلات مردم حل شود ،با مشکلات حاشیه شهرها مواجه هستیم. در موضوع مسکن مهر که برخی از پروژه ها همچنان معطل مانده است که آن را دنبال کردیم الان مشغول ساخت و ساز هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet