هدر موبایل
1399/04/25 13:33:42
سرویس اقتصادی
عضو هیات رئیسه مجلس:

شفافیت معاملات بازار مسکن با اجرای طرح افزایش مالیات بر خانه‌های خالی

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: طرح افزایش مالیات بر خانه‌های خالی که کلیات آن در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید به شفافیت معاملات مسکن نیز کمک می‌کند.
شفافیت معاملات بازار مسکن با اجرای طرح افزایش مالیات بر خانه‌های خالی عضو هیات رئیسه مجلس گفت: طرح افزایش مالیات بر خانه‌های خالی که کلیات آن در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید به شفافیت معاملات مسکن نیز کمک می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006103016478096.jpg شفافیت,معاملات,بازار,مسکن,با,اجرای,طرح,افزایش,مالیات,بر,خانه‌های,خالی Icana

روح الله متفکرآزاد عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت ، در خصوص تاثیر اجرای طرح افزایش مالیات بر خانه های خالی، گفت: قانون مالیات بر خانه‌های خالی که در حال حاضر اخذ می‌شود تاثیر گذاری لازم بر بازار مسکن را ندارد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش میزان مالیات بر خانه‌های خالی می‌تواند در کاهش قیمت مسکن اثرگذار باشد، تصریح کرد: طرح افزایش مالیات بر خانه‌های خالی که کلیات آن در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید به شفافیت معاملات مسکن نیز کمک می‌کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه طرح افزایش مالیات بر خانه‌های خالی می‌تواند در روند اجرای دولت الکترونیک نیز تاثیر گذاری داشته باشد، عنوان کرد: تا شفافیت در معاملات مسکن وجود نداشته باشد این اتفاق رخ نمی‌دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet