هدر موبایل
1399/04/25 18:08:11
سرویس استان ها
رحیمی تاکید کرد:

خداحافظی با کوله بری در گرو توسعه واحدهای صنعتی و کشاورزی سقز

نماینده مردم سقز در مجلس با بیان اینکه کوله بری زاییده ای بیکاری است، گفت: خداحافظی با کوله بری در گرو توسعه واحدهای صنعتی و کشاورزی سقز و بانه است.
خداحافظی با کوله بری در گرو توسعه واحدهای صنعتی و کشاورزی سقز نماینده مردم سقز در مجلس با بیان اینکه کوله بری زاییده ای بیکاری است، گفت: خداحافظی با کوله بری در گرو توسعه واحدهای صنعتی و کشاورزی سقز و بانه است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006100561445515.jpg خداحافظی,با,کوله,بری,در,گرو,توسعه,واحدهای,صنعتی,و,کشاورزی,سقز Icana

بهزاد رحیمی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری  خانه ملت، درباره وضعیت نرخ بالای بیکاری در سقز و بانه، گفت: سقز و بانه در آخرین رتبه‌های بیکاری در کشور قرار دارند و این مسئله با توجه به ظرفیت های اقتصادی سقز و بانه جای تامل دارد، بنابراین  الزامی است که  دولت فکر اساسی  برای ایجاد  فرصت‌های اشتغال پایدار در  این حوزه انتخابیه بکند.

 نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کوله بری تنها منبع درآمد مرزنشینان، هم بسته شده است البته بنده کوله بری را تایید نمی‌کنم  اما با این شرایط مردم برای تامین اقتصاد خانوارشان مجبور هستند به کوله بری بپردازند.

 نماینده مردم سقز افزود: با توجه به مرزی بودن سقز و بانه  با سرمایه گذاری در  حوزه تولید محصولات کشاورزی می توان تناژ تولید  را به نحو گسترده افزایش داد، تا بتوان مازاد تولید را با توسعه صنایع تبدیلی  به بازار صادراتی رهنمون کرد .

وی تصریح کرد: کوله بری زاییده ی بیکاری است و هیچ فردی علاقمند به کوله بری نیست بنابراین بنده به دنبال رواج کوله بری نیستم بلکه خواهان ایجاد فرصتهای اشتغال پایدار برای افراد جویای کار در این حوزه انتخابیه هستم.

 عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس یادآور شد: خداحافظی با کوله بری در گرو توسعه واحدهای صنعتی و کشاورزی سقز و بانه است.

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet