خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/28 16:57:00
سرویس سیاسی
راستینه هفشجانی:

نمایندگان باید ارتباط تنگاتنگی با مردم داشته باشند

نماینده مردم شهرکرد در مجلس گفت: نمایندگان باید روابط تنگاتنگی با مردم داشته باشند تا از این طریق مشکلات آنها را لمس و پیگیر حل آنها باشد.
نمایندگان باید ارتباط تنگاتنگی با مردم داشته باشند نماینده مردم شهرکرد در مجلس گفت: نمایندگان باید روابط تنگاتنگی با مردم داشته باشند تا از این طریق مشکلات آنها را لمس و پیگیر حل آنها باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102305953309.jpg نمایندگان,باید,ارتباط,تنگاتنگی,با,مردم,داشته,باشند Icana

احمد راستینه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به بخشی از صحبتهای دکتر قالیباف، ریاست مجلس در برنامه اخیر تلویزیونی مبنی بر اینکه «نمیتوان نماینده مردم بود، اما در بین مردم نبود» اشاره کرد و گفت: نمایندگان باید به صورت مداوم و مستمر در میان مردم باشند تا مشکلات آنها را لمس و برای حل آنها گام‌های جدی بردارد.

وی در ادامه افزود: هر نماینده‌ای باید برای حل مشکلات حوزه انتخابیه خود تلاش مضاعفی داشته باشد و این کار هم با شنیدن مشکلات آنها مورد پیگیری و حل شدن خواهند بود.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: نمایندگان باید ارتباط تنگاتنگی با مردم داشته باشند که از این طریق مشکلات آنها را لمس و احساس کنند، اما بی‌شک ما همه تلاش خود را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم به کار خواهیم بست.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم اظهار کرد: نگرانی‌های دکتر قالیباف برای این بوده که خدایی ناکرده یک وقتی مشغله‌های موجود نمایندگان باعث ایجاد شکاف میان مردم با آنها نشود؛ بنابراین مدل رفتاری نمایندگان باید مردمی باشد.

راستینه تصریح کرد: مردم بدانند که برای حل مشکلاتشان پیگیر مطالبات آنها خواهیم و از هیچ کوششی دریغ نخواهیم تا اینکه منافع آنها را تامین کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet