هدر موبایل
1399/04/26 12:45:56
سرویس سیاسی
قاضی‌زاده هاشمی:

موضوع واگذاری کیش به چین ساخته ذهن اپوزیسیون مزدور آمریکاست

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:موضوع واگذاری کیش به چینی‌ها ساخته ذهن متعصب، کینه‌توزانه و از سر بی‌سوادی اپوزوسیون مزدور آمریکا جهت توقف قرارداد ایران و چین است.
موضوع واگذاری کیش به چین ساخته ذهن اپوزیسیون مزدور آمریکاست نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:موضوع واگذاری کیش به چینی‌ها ساخته ذهن متعصب، کینه‌توزانه و از سر بی‌سوادی اپوزوسیون مزدور آمریکا جهت توقف قرارداد ایران و چین است. https://cdn.icana.ir/d/019/201805102657967407.jpg موضوع,واگذاری,کیش,به,چین,ساخته,ذهن,اپوزیسیون,مزدور,آمریکاست Icana

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت:"‏موضوع واگذاری کیش به چینی‌ها ساخته ذهن متعصب، کینه‌توزانه و از سر بی‌سوادی اپوزوسیون مزدور آمریکا جهت توقف قرارداد ایران و چین است.

خوشبختانه متون انگلیسی و فارسی این موافقتنامه در سایت‌ها منتشر و برای پرسشگران خیرخواه و باسواد کشور قابل بررسی است.

‏به شدت به دنبال بررسی دقیق و همه جانبه قراداد ایران و چین توسط مجلس و کارشناسان هستم، اما مخالف هجمه هیجانی، از سر بی‌اطلاعی و بدون دانش به آن هستم.

قطعیست که قرارداد ایران و چین ظرفیت بسیار مناسبی برای توسعه و بهبود تجارت خارجی ایران است؛ باقی ابهامات، طبیعی و قابل رفع هستند.

‏مذاکرات میان ایران و چین طی۲٬۵سال گذشته انجام شده و البته هنوز از سوی هیچکدام از دو دولت قطعی نشده است.

نمونه این موافقتنامه، موافقتنامه جلوگیری از اخذ عوارض مضاعف میان ایران و هند بود که هفته گذشته در صحن علنی مجلس بررسی و مقرر شد دو کشورمیزان عوارض دریافتی را کمتر کنند."/

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet