هدر موبایل
1399/04/29 21:57:00
سرویس استان ها
راستینه تاکید کرد

لزوم واگذاری رایگان زمین های دولتی به روستاییان / شهرکرد سومین شهر گران در حوزه مسکن

نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه شهرکرد جزو دومین یا سومین شهرهای گران در حوزه مسکن است، گفت: واگذاری زمین های دولتی روستایی به طریق رایگان در اولویت برنامه دولت قرار بگیرد.
لزوم واگذاری رایگان زمین های دولتی به روستاییان / شهرکرد سومین شهر گران در حوزه مسکن نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه شهرکرد جزو دومین یا سومین شهرهای گران در حوزه مسکن است، گفت: واگذاری زمین های دولتی روستایی به طریق رایگان در اولویت برنامه دولت قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102305953309.jpg لزوم,واگذاری,رایگان,زمین,های,دولتی,به,روستاییان,/,شهرکرد,سومین,شهر,گران,در,حوزه,مسکن Icana

احمد راستینه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت گرانی مسکن در شهرکرد، گفت: امروز یکی از مشکلات جدی در شهرکرد نرخ مسکن است زیرا نرخ مسکن در شهرکرد بسیار گران است و این امر موجب می شود مردم در فشارهای اقتصادی قرار بگیرند.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح دو فوریتی در خصوص مالیات بر مسکن های خالی بسیار حساب شده بود و امیدواریم که این طرح بتواند خانه های خالی را ساماندهی کند، تصریح کرد: با منطقی شدن نرخ مسکن و ایجاد اشتغال پایدار می توان بسیاری از دغدغه های اقتصادی مردم را در شهرکرد مرتفع کرد.

راستینه افزود: ضریب ساخت مسکن  در شهرکرد افزایش یابد تا بتوان وضعیت مسکن را به حالت تعادل رساند و این درحالی است که خوشبختانه میزان واحدهای مسکن در حوزه محرومین و روستاییان با افزایش روبه رو شده است که امیدواریم این جنس از طرح ها در حوزه مسکن به طریق مستمر دنبال شود.

وی ادامه داد: مسکن یکی از اساسی ترین نیازهای مردم است بنابراین دولت میبایست شرایطی را محیا کند که نرخ مسکن با اوضاع اقتصادی مردم همخوانی داشته باشد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه شهرکرد جزء دومین یا سومین شهرهای گران در حوزه مسکن است، یادآورشد: واگذاری زمین های دولتی روستایی به طریق رایگان در اولویت برنامه دولت قرار بگیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet