هدر موبایل
1399/04/30 14:28:53
سرویس سیاسی
رضازاده:

نقض مکرر آتش‌بس از سوی ائتلاف سعودی در یمن، بیانگر استیصال متجاوزان است

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد نقض مکرر آتش بس از سوی ائتلاف سعودی در یمن، بیانگر استیصال متجاوزان در مواجه با یمنی ها است.
نقض مکرر آتش‌بس از سوی ائتلاف سعودی در یمن، بیانگر استیصال متجاوزان است عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد نقض مکرر آتش بس از سوی ائتلاف سعودی در یمن، بیانگر استیصال متجاوزان در مواجه با یمنی ها است. https://cdn.icana.ir/d/019/201811100203022636.jpg نقض,مکرر,آتش‌بس,از,سوی,ائتلاف,سعودی,در,یمن،,بیانگر,استیصال,متجاوزان,است Icana

یعقوب رضازاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به اهداف پشت پرده نقض آتش بس در یمن از سوی ائتلاف متجاوز سعودی، گفت: کشورهای متجاوز به یمن طی چند مدت گذشته شاهد شکست های پی در پی بودند از این رو با این اقدام در تلاش هستند چهره پوشالی خودشان را حفظ کنند.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در این بین نباید فراموش کرد سعودی ها به سرزمین یمن تجاوز کرده اند از این رو نمی توان انتظار داشت که به توافق ها و آتش بس ها پایبند باشند.

وی با اشاره به اینکه امروزه ضرورت ایجاد همبستگی بین کشورهای اسلامی بیش از پیش حس می شود، ادامه داد: این مهم در حالیست که عربستان به عنوان کشور مسلمان به کشور مسلمان دیگری حمله کرده که جای تاسف دارد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه یمنی ها روند جنگ را به نفع خودشان تغییر داده اند، افزود: بر این اساس مشاهده می شود که نیروهای نظامی ائتلاف سعودی در خاک عربستان نیز از امنیت برخوردار نیستند و یمنی ها پاسخ حملات آنها را کوبنده می دهند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به نظر می رسد سعودی ها نیز خودشان متوجه شدند که نمی توانند از باتلاق یمن به راحتی بیرون بیایند از این رو در اتخاذ سیاست های جنگی دچار استیصال شدند که نقش های مکرر آتش بس بیانگر این موضوع است.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، ائتلاف متجاوز سعودی طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۰۰ مرتبه آتش بس الحدیده را نقض کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet