هدر موبایل
1399/04/30 17:58:00
سرویس سیاسی
رحیمی جهان آبادی با اشاره به اظهارات جوزف بورل:

اروپا درصدد پرداختن به فعالیت‌های منطقه‌ای ایران ذیل مذاکرات برجامی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اروپایی ها قصد دارند مذاکرات برجامی را به موضوع فعالیت های سیاسی ایران در منطقه بسط و گسترش دهند.
اروپا درصدد پرداختن به فعالیت‌های منطقه‌ای ایران ذیل مذاکرات برجامی است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اروپایی ها قصد دارند مذاکرات برجامی را به موضوع فعالیت های سیاسی ایران در منطقه بسط و گسترش دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201901107663458585.jpg اروپا,درصدد,پرداختن,به,فعالیت‌های,منطقه‌ای,ایران,ذیل,مذاکرات,برجامی,است Icana

جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در رابطه با موضع گیری جدید مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا مبنی بر اینکه برجام مبنای پرداختن به نگرانی‌های امنیتی منطقه است، گفت: اظهار نظر مذکور دقیقا خواسته ایالات متحده در برجام محسوب می شود.

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع اروپایی ها قصد دارند مذاکرات برجامی را به موضوع فعالیت های سیاسی ایران در منطقه بسط و گسترش دهند.

وی ادامه داد: به عنوان مثال اروپایی ها می خواهند از طریق برنامه جامع اقدام مشترک به مسئله نفوذ معنوی ایران در منطقه بپردازند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران به هیچ عنوان فراتر از موضوعات کنونی برجام اقدام به مذاکره نخواهند کرد، گفت:: کشورهای حاضر در توافقنامه تصور می کنند با افزایش فشار سیاسی می توانند زمینه گفتگو و پرداختن به نگرانی‌های امنیتی منطقه را فراهم کنند اما راه بجایی نخواهند برد.

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، «جوزف بورل» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، در یادداشتی ادعا کرد بدون توافق برجام، ایران تاکنون به سلاح هسته‌ای دست یافته و بی‌ثباتی دیگری را به منطقه افزوده بود.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا همچنین نوشت، برجام سنگ بنای پرداختن به دیگر دغدغه‌های مشترک از جمله مسائل مرتبط با امنیت منطقه‌ای است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet