هدر موبایل
1399/05/01 17:45:00
سرویس سیاسی
نماینده مردم اهواز:

توسعه روابط تجاری با همسایگان در اولویت قرار گیرد

یک نماینده مردم در مجلس می گوید، اگر دولتمردان در این ۷ سال گذشته به جای اینکه همه نگاه‌های خود را به غرب معطوف کنند به گسترش روابط تجاری با همسایگان روی می‌آوردند تحریم‌های دشمنان علیه کشورمان بی‌اثر می‌شد.
توسعه روابط تجاری با همسایگان در اولویت قرار گیرد یک نماینده مردم در مجلس می گوید، اگر دولتمردان در این 7 سال گذشته به جای اینکه همه نگاه‌های خود را به غرب معطوف کنند به گسترش روابط تجاری با همسایگان روی می‌آوردند تحریم‌های دشمنان علیه کشورمان بی‌اثر می‌شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201811106761507408.jpg توسعه,روابط,تجاری,با,همسایگان,در,اولویت,قرار,گیرد Icana

مجتبی یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به گسترش روابط تجاری با همسایگان و تاثیر آن بر خنثی‌سازی تحریم‌های دشمن علیه کشورمان اشاره کرد و گفت: متاسفانه روابط تجاری با کشورهای همسایه در این دولت مغفول ماند؛ چرا که می‌شد از ارتباط با همسایگان  بهره‌مند می‌شدیم تا بخشی از تحریم‌های اعمال شده علیه کشورمان بواسطه این روابط کاسته شوند.

وی در ادامه افزود: گسترش روابط تجاری با کشورهای همسایه می‌توانست بازار مناسبی برای تولیدات ما باشند؛ لذا می‌توانستیم از این طریق منافع اقتصادی کشور را تامین کنیم.

نماینده مردم اهواز، باوی و کارون در مجلس شورای اسلامی به اتلاف وقت دولت در ارتباط با بیگانگان اشاره و تاکید کرد: ای کاش در این 7 سال گذشته که دولت تمام وقت خود را صرف ارتباط با بیگانگان کرده بود تا شاید گره‌های اقتصادی را باز کند، انرژی خود را روی ارتباط تجاری با همسایگان می‌گذاشت.

این نماینده مردم در ادامه افزود: همگان شاهد بودیم که چندین سال چشم دولتمردان به برجام خیره شده و این برجام هم به هوا رفت و کاری برای ملت ما نکرد ضمن اینکه همین مسئله باعث شد دولتی‌ها از ارتباط تجاری با همسایگان غفلت کنند تا اینکه وضعیت اقتصادی ما به این شکل بیفتد.

وی اظهار کرد: امیدوار هستیم که دولت در سال پایانی خود روابط تجاری با کشورهای همسایه را بهبود ببخشد تا از این طریق بتوانیم بخش اعظمی از تحریم‌های دشمنان را خنثی کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet