خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1399/04/31 23:24:00
سرویس سیاسی
حضرت پور:

نام فلسطین از قلب های آزادی خواهان پاک شدنی نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اقدام دو شرکت آمریکایی گوگل و اَپِل در حذف نام کشور فلسطین از نقشه جهانی از دید مسلمانان و مردم آزادی خواه جهان  پنهان نمی ماند.
نام فلسطین از قلب های آزادی خواهان پاک شدنی نیست عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اقدام دو شرکت آمریکایی گوگل و اَپِل در حذف نام کشور فلسطین از نقشه جهانی از دید مسلمانان و مردم آزادی خواه جهان  پنهان نمی ماند. https://cdn.icana.ir/d/019/74896.jpg نام,فلسطین,از,قلب,های,آزادی,خواهان,پاک,شدنی,نیست Icana

روح الله حضرت پور  در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به اقدام شرکت‌های آمریکایی گوگل و اپل در حذف فلسطین از برنامه‌های نقشه خود،گفت: اقدام گوگل و اَپِل  در ادامه رفتارهای رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکا و طرح ننگین معامله قرن است.

وی ادامه داد: در شرایطی که رژیم صهیونیستی در تلاش است تا کرانه باختری را به سرزمین‌های اشغالگر اضافه کند،اهمیت روشنگری و محکومیت چنین اقدامی در فضای مجازی بسیار بیشتر شده است اما رسانه های آمریکایی -صهیونیستی این موضوعات را سانسور خبری می کنند.

حضرت پور با بیان اینکه حذف نام کشور فلسطین از نقشه‌های بین‌المللی، مغایر با قوانین و قطعنامه های بین‌المللی و حقوق بشری است، مطرح کرد:گوگل و اَپِل با این اقدام توهین آمیز سیاسی عمدی، نمی توانند نام فلسطین را از قلب های مسلمانان، مردم آگاه و آزادی خواه جهان پاک کنند.

بیشتر بخوانید:

این نماینده مردم در مجلس دهم و یازدهم با بیان اینکه اقدام دو شرکت آمریکایی گوگل و اَپل در حذف نام کشور فلسطین از نقشه جهانی از دید مسلمانان و مردم آزادی خواه جهان  پنهان نمی ماند، ادامه داد:با انتشار تصاویری از جست وجوی فلسطین در نقشه گوگل و عدم نمایش آن، در شبکه های اجتماعی موجی در حمایت از فلسطین به راه افتاده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه مساله فلسطین و مبارزه برای آزادسازی آن از شر رژیم غاصب صهیونیستی یکی از موضوعات کلیدی و پرتکرار در بیانات رهبر انقلاب اسلامی و از مهم‌ترین دستورکارهای انقلاب و نظام اسلامی  ما است،تصریح کرد: به قول رهبری معظم انقلاب؛ مسئله فلسطین، مسئله‌ اول دنیاى اسلام است و در حال حاضر بسیاری از مردم دنیا از طریق همین شبکه های اجتماعی و غول های رسانه ای از موضوع فلسطین و ظلمی که رژیم صهیونیستی با حمایت کشورهای استکباری  به مردم آن روا داشته ،آگاه شده اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه برخی کشورهای عربی منطقه به‌دلیل وابستگی‌های سیاسی و نظامی به آمریکا و برای تداوم حکومت خود در قبال مسئله فلسطین سکوت اختیار کرده و سیاست‌های ضد اسلامی دارند،تصریح کرد: وظیفه کشورهای عربی و جهان اسلام دفاع از فلسطین و مردم مظلوم آن است اما برخی کشورها حیات سیاسی خود را در اتخاذ مواضع منفعل می‌بینند و نمی توانند وابستگی خود به آمریکا و رژیم صهیونیستی را کتمان کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet