خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/15 07:00:00
سرویس سیاسی
نماینده مردم آبادان:

با محقق شدن اقتصاد مقاومتی تحریم‌های دشمنان علیه کشورمان خنثی خواهد شد

یک نماینده مردم در مجلس می گوید، دولت باید برای محقق شدن اقتصاد مقاومتی همه تلاش خود را به کار گیرد تا با این کار تحریم‌های دشمنان علیه کشورمان خنثی شود.
با محقق شدن اقتصاد مقاومتی تحریم‌های دشمنان علیه کشورمان خنثی خواهد شد یک نماینده مردم در مجلس می گوید، دولت باید برای محقق شدن اقتصاد مقاومتی همه تلاش خود را به کار گیرد تا با این کار تحریم‌های دشمنان علیه کشورمان خنثی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006103856868886.jpg با,محقق,شدن,اقتصاد,مقاومتی,تحریم‌های,دشمنان,علیه,کشورمان,خنثی,خواهد,شد Icana

سید محمد مولوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به مسئله مهم اقتصاد مقاومتی در راستای خنثی‌‌سازی تحریم‌های دشمنان اشاره کرد و گفت: متاسفانه دولتمردان  در این سال‌های اخیر وقت خود را صرف مذاکره با بیگانگان کردند و همین کار باعث شد تا از فعال کردن ظرفیت‌های داخلی غافل شوند.

وی در ادامه افزود: رهبر معظم انقلاب بارها بر محقق شدن اقتصاد مقاومتی تاکید کردند؛ چرا که این مهم یک مسئله حیاتی برای کشورمان محسوب می‌شود، اما دولتی‌ها به  این موضوع اساسی و با ارزش توجه خاصی نداشتند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تاکید کرد: از اولویت‌های اساسی مجلس یازدهم رفع مشکلات و موانع ایجاد شده برای تولیدکنندگان بوده، زیرا اگر این کار صورت بپذیرد اقتصاد مقاومتی محقق خواهد شد.

نماینده مردم آبادان در مجلس اظهار کرد: دولت باید برای عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی از هیچ تلاشی دریغ نکند، زیرا با این کار هم اقتصادمان شکوفا خواهد شد و هم اینکه تحریم‌های بیگانگان علیه کشورمان خنثی می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet