هدر موبایل
1399/05/02 10:52:00
سرویس سیاسی
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس:

مخالفت اروپا با طرح الحاق کرانه باختری، بیانگر افول جایگاه رژیم صهیونیستی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد دیپلمات‌های ارشد اروپایی دریافته اند اکنون زمانی نیست که بخواهند در جنایت جدید اشغالگران صهیونیستی شریک شوند.
مخالفت اروپا با طرح الحاق کرانه باختری، بیانگر افول جایگاه رژیم صهیونیستی است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد دیپلمات‌های ارشد اروپایی دریافته اند اکنون زمانی نیست که بخواهند در جنایت جدید اشغالگران صهیونیستی شریک شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/46411.jpg مخالفت,اروپا,با,طرح,الحاق,کرانه,باختری،,بیانگر,افول,جایگاه,رژیم,صهیونیستی,است Icana

محمود عباس‌زاده مشکینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در رابطه با اهداف پشت پرده اتحادیه اروپا در راستای جلوگیری از اجرای طرح الحاق کرانه باختری، گفت: پس از رونمایی از طرح مذکور، شاهد موضع گیری های منفی از سوی سازمان ملل متحد و روسیه علیه صهیونیست ها هستیم از این رو اروپایی ها نیز نمی خواهند از این قافله جا بمانند.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی در این راستا، اظهار کرد: بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی قصد داشت چندی پیش این طرح را عملیاتی کند اما فشارهای بین المللی موجب به تعویق افتادن آن شد؛ در واقع باید اذعان کرد این طرح هیچگاه محقق نخواهد شد و موجب شکست دیگری برای متجاوزان اسرائیلی می شود.

وی ادامه داد: همچنین نباید فراموش کرد  برخی کشورهای عضو اتحادیه اروپا نسبت به اجرای این طرح از سوی رژیم صهیونیستی موضوع گیری سخت گیرانه‌تری کرده و  حتی خواستار اعمال تحریم‌های اقتصادی علیه تل‌آویو شدند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دیپلمات‌های ارشد کشورهای اروپایی به خوبی دریافته اند اکنون زمانی نیست که بخواهند در جنایت جدید اشغالگران صهیونیستی شریک شوند از این رو دست به اقدام یاد شده زده اند.

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، یازده وزیر امور خارجه اروپایی طی نامه‌ای به جوزپ بورل، رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا خواستار انجام اقدامات لازم به منظور جلوگیری از فعالیت‌های اسرائیل در اراضی اشغالی و اجرایی کردن طرح الحاق شدند.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet