هدر موبایل
1399/05/01 16:51:00
سرویس سیاسی
رضایی با اشاره به احتمال اجرای طرح الحاق کرانه باختری:

حفظ چهره بشردوستانه سبب موضع‌گیری اروپا علیه رژیم صهیونیستی شد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد حفظ چهره بشردوستانه، موجب موضع گیری اروپایی ها علیه رژیم صهیونیستی شده است.
حفظ چهره بشردوستانه سبب موضع‌گیری اروپا علیه رژیم صهیونیستی شد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد حفظ چهره بشردوستانه، موجب موضع گیری اروپایی ها علیه رژیم صهیونیستی شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/46912.jpg حفظ,چهره,بشردوستانه,سبب,موضع‌گیری,اروپا,علیه,رژیم,صهیونیستی,شد Icana

ابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در رابطه با اهداف پشت پرده اتحادیه اروپا در راستای جلوگیری از اجرای طرح الحاق کرانه باختری، گفت: امروزه صهیونیست ها منفورترین رژیم در دنیا هستند از این رو یازده کشور اروپایی تحت فشار افکار عمومی دست به ارائه چنین درخواستی زدند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بدون شک اروپایی ها منافع مشترک زیادی با اسرائیلی ها دارند اما گاهی اوقات برای حفظ چهره بشردوستانه مجبور به طرح چنین مسائلی هستند.

وی با اشاره به دیگر اهداف اروپا در رابطه با ارائه درخواست برای جلوگیری از اجرای طرح الحاق کرانه باختری، ادامه داد: البته می توان گفت امتیازگیری بیشتر از لابی صهیونیستی نیز از دیگر اهداف این اقدام بشمار می رود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اجرای طرح مذکور مخاطرات فراوانی برای صهیونیست ها و همپیمانانشان به همراه دارد، خاطرنشان کرد: بر این اساس مشاهده می شود که وزیران امور خارجه ایتالیا، فرانسه، بلژیک، ایرلند، مالت، پرتغال، سوئد، دانمارک، لوکزامبورگ، هلند و فنلاند طرح یاد شده را امضا کردند زیرا به خوبی آثار منفی اجرای طرح ضدفلسطینی بر روابط اسرائیل با اتحادیه اروپا را می دانند.

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، یازده وزیر امور خارجه اروپایی طی نامه‌ای به جوزپ بورل، رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا خواستار انجام اقدامات لازم به منظور جلوگیری از فعالیت‌های اسرائیل در اراضی اشغالی و اجرایی کردن طرح الحاق شدند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet