هدر موبایل
1399/04/31 10:15:56
سرویس سیاسی
عضو مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس مطرح کرد

کاهش دغدغه‌های معیشتی مردم در اولویت کاری قوه مقننه / اصلاح خطوط اصلی اقتصاد ملی ضروری است

عضو مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس گفت: کمیسیون اقتصادی قوه مقننه طرح های متعددی را بررسی کرده تا بتواند در راستای افزایش کیفیت معیشت مردم، گام های بلندی بردارد.
کاهش دغدغه‌های معیشتی مردم در اولویت کاری قوه مقننه / اصلاح خطوط اصلی اقتصاد ملی ضروری است عضو مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس گفت: کمیسیون اقتصادی قوه مقننه طرح های متعددی را بررسی کرده تا بتواند در راستای افزایش کیفیت معیشت مردم، گام های بلندی بردارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105700279922.jpg کاهش,دغدغه‌های,معیشتی,مردم,در,اولویت,کاری,قوه,مقننه,/,اصلاح,خطوط,اصلی,اقتصاد,ملی,ضروری,است Icana

سید مجتبی محفوظی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص اولویت های کاری مجلس یازدهم در راستای رفع دغدغه های معیشتی مردم، گفت: کمیسیون اقتصادی قوه مقننه طی چند وقت گذشته طرح های متعددی را بررسی کرده تا بتواند در راستای افزایش کیفیت معیشت مردم، گام های بلندی بردارد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توجه به معیشت طبقات ضعیف برای نمایندگان، بیش از پیش اهمیت دارد، اظهار کرد: بر این اساس اصلاح خطوط اصلی اقتصاد ملی مانند عرصه اشتغال و تولید می تواند به حوزه معیشت کمک شایانی کند.

وی با تاکید بر اینکه اولویت قرار دادن مفاد سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی می تواند راهگشای خیلی از دغدغه های اقتصادی کنونی باشد، ادامه داد: به عبارتی با اجرای سیاست های مذکور، می توان مسائل جدی مربوط به ارزش پول ملی و تورم را برطرف کرد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: نباید فراموش کرد مردم به متخبان رای دادند تا امور مربوط به آنها را پیگیری کنند از این رو نباید با عدم مسئولیت پذیری امید جامعه را ناامید کرد.

عضو مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری جدی دولت و مجلس شاهد کاهش فشارهای اقتصادی از دوش جامعه باشیم.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عضو هیأت رئیسه مجلس از دریافت ۱۴ طرح اقتصادی از سوی نمایندگان خبر داد و گفت: منتخبان یازدهم توجه جدی به معیشت مردم دارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet