هدر موبایل
1399/04/31 12:57:00
سرویس استان ها
بدری تاکیدکرد

ایجاد تنفسگاه شهری با انتقال پادگان ارتش از اردبیل به خارج شهر / گردشگری سرعین به افزایش درآمد ارزی می انجامد

نماینده مردم اردبیل در مجلس بابیان اینکه بحث انتقال پادگان ارتش از حوزه شهری اردبیل به خارج از شهر تبدیل به دغدغه‌های اصلی مردم شده است، گفت: توسعه درآمد ارزی و اقتصادی با توجه به گردشگری سرعین به سادگی امکان پذیر است.
ایجاد تنفسگاه شهری با انتقال پادگان ارتش از اردبیل به خارج شهر / گردشگری سرعین به افزایش درآمد ارزی می انجامد نماینده مردم اردبیل در مجلس بابیان اینکه بحث انتقال پادگان ارتش از حوزه شهری اردبیل به خارج از شهر تبدیل به دغدغه‌های اصلی مردم شده است، گفت: توسعه درآمد ارزی و اقتصادی با توجه به گردشگری سرعین به سادگی امکان پذیر است. https://cdn.icana.ir/d/019/201904108581795139.jpg ایجاد,تنفسگاه,شهری,با,انتقال,پادگان,ارتش,از,اردبیل,به,خارج,شهر,/,گردشگری,سرعین,به,افزایش,درآمد,ارزی,می,انجامد Icana

صدیف بدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزار ی خانه ملت درباره وضعیت انتقال پادگان ارتش اردبیل به خارج از شهر،گفت: هدف  از انتقال پادگان ارتش در  اردبیل به خارج از محدوده شهری، تبدیل این پادگان وسیع به فضای عمومی،گردشگری  وتفریحی برای شهروندان اردبیلی است.

 نماینده مردم اردبیل درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خلاء نبود پارک وفضای سبز مناسب در منطقه با تبدیل پادگان ارتش  به  یک محل عمومی برطرف می شود و این در حالی که برای ایجاد شهری آباد میبایست به تمام اولویت های شهرسازی  رویکرد مناسبی داشت تا بتوان  رفاه  اجتماعی  را به نحو شایانی شکل داد و امیدوارم مسئولان وزارت شهر و سازی به این مهم جامعه عمل بپوشانند.

 بدری افزود: همچنین از دیگر دغدغه های حوزه انتخابیه اردبیل،دغدغه های شهرسرعین است بنابراین الزامی است که شورای عالی معماری شهرسازی برای بهبود وضعیت سرعین دیدگا های ویژه و برنامه  کاربردی داشته باشند تا علاوه بر ساماندهی داخل حریم شهر سرعین بتوان ضمن رعایت  اصول شهرسازی  از ظرفیتهای گردشگری سرعین نیز مدد گرفت.

 وی ادامه داد: فضاهای بکری در حوزه گردشگری در حوزه انتخابیه سرعین وجود دارد که می توان  بابرنامه ریزی اصولی  به سمت توسعه گردشگری سوق داد اما نکته ای که باید بدان توجه ویژه ای  کرد، این است که  نباید ساخت وساز  به شکل پراکنده   صورت  بگیرد و این  مسئله در  حوزه طرح شهری  بسیار امری نامناسب تلقی می‌شود.

 بدری افزود: برای توسعه گردشگری سرعین الزامی است که فکر اساسی برای توسعه مراکز اقامتی در سرعین کرد تا توریست ها بتوانند در مراکز اقامتی  با کیفیت مناسب اقامت کنند  واین در  حالی است که می توان از  صنایع دستی سرعین به عنوان محلی برای درآمد رزی و ایجاد فرصتهای اشتغال مدد گرفت.

 عضو کمیسیون عمران مجلس بابیان اینکه  بحث انتقال پادگان ارتش از اردبیل به سمت خارج شهر تبدیل به دغدغه های اصلی  مردم شده است،یادآورشد: توسعه درآمد ارزی و اقتصادی با توجه به گردشگری سرعین به سادگی امکان پذیر است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet