خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/05/01 20:57:00
سرویس سیاسی
رحیمی جهان آبادی:

دستگاه دیپلماسی دستور حمله سایبری ترامپ به ایران را به گوش جهانیان برساند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید دارد که با افشای ماهیت آمریکا می توان افکار عمومی جهان نسبت به ایران و سایر دولت های مستقل را تغییر داد.
دستگاه دیپلماسی دستور حمله سایبری ترامپ به ایران را به گوش جهانیان برساند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید دارد که با افشای ماهیت آمریکا می توان افکار عمومی جهان نسبت به ایران و سایر دولت های مستقل را تغییر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201907102695963977.jpg دستگاه,دیپلماسی,دستور,حمله,سایبری,ترامپ,به,ایران,را,به,گوش,جهانیان,برساند Icana

جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به افشای دستور ترامپ به سازمان سیا برای حمله سایبری مخفیانه به سپاه پاسداران ایران و سایر کشورها از جمله روسیه گفت: آمریکایی ها در اقدامات خربکارانه چه از نوع سایبری چه موارد دیگر در جهان نقش دارند و بخش عمده بدبختی جهان را آنها دامن می زنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: برای هیچ انسان منصف و هیچ تحلیل گر سیاسی دستور ترامپ برای حمله مخفیفانه سایبری به ایران و سایر کشورها اتفاق عجیبی نیست حتی اگراین اخبار لو هم نمی رفت همه جهان می دانستند که آمریکا نقش عمده ای در  مداخلات، اقدامات جاسوسی جهانی دارد.

وی بیان کرد: بخش عمده از فعالیت های سازمان سیا برای این طراحی شده که درامور سایرین دخالت کنند و به منافع  کشور در راستای آنچه که خودشان منافع آمریکا تعیین می کنند، ضربه بزنند.

این نماینده مجلس در خصوص اینکه ایران باید در برابر چنین دستوری چه اقدامی کند، گفت:افشای ماهیت رژیم ترامپ و رفتاری که  آمریکا انجام می دهد برای جهان مفید و موثر است، دستگاه دیپلماسی، فرهنگی و صدا و سیما باید به نحو مطلوبی در جهان اطلاع رسانی کنند؛ عمده شبکه های خبری جهان در سیطره غربی ها است و اجازه نمی دهند هر خبری به راحتی منتشر شود و به گوش مردم جهان برسد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: ما باید با استفاده از ظرفیت هایی که داریم  برای اطلاع رسانی و افشای اقدامات ترامپ و سازمان سیا اقدام کنیم این افشاگری بخش عمده ای از دیدگاه دروغی که آمریکاعلیه ایران و دولت های مستقل ایجاد کرده است را خنثی کند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، یک مقام اسبق آمریکایی از دستور محرمانه رئیس جمهور این کشور به سازمان اطلاعات مرکزی (سیا) برای حمله‌ی سایبری به ایران و دیگر کشور‌ها پرده برداشت. دستور محرمانه انجام حملات سایبری در سال ۲۰۱۸ توسط رئیس جمهور ایالات متحده به امضا رسیده که به آژانس اطلاعاتی و جاسوسی ایالات متحده در انجام عملیات‌های سایبری بدون تأیید کاخ سفید، اختیارات بیشتری می‌داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet