هدر موبایل
1399/04/31 13:40:37
سرویس اقتصادی
شریعتی در تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی؛

مشکلات آب و برق با حضور وزیر نیرو بررسی شد

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از بررسی مشکلات آب و برق با حضور وزیر نیرو خبر داد و گفت: اردکانیان طی ۲ هفته آینده گزارش مکتوبی را در پاسخ به نکات و سوالات اعضای کمیسیون به مجلس ارائه می‌دهد.
مشکلات آب و برق با حضور وزیر نیرو بررسی شد سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از بررسی مشکلات آب و برق با حضور وزیر نیرو خبر داد و گفت: اردکانیان طی 2 هفته آینده گزارش مکتوبی را در پاسخ به نکات و سوالات اعضای کمیسیون به مجلس ارائه می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104535823909.jpg مشکلات,آب,و,برق,با,حضور,وزیر,نیرو,بررسی,شد Icana

مالک شریعتی نیاسر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز (سه شنبه 31 تیرماه) کمیسیون انرژی مجلس از حضور اردکانیان، وزیر نیرو و معاونان وی در کمیسیون جهت ارائه گزارش عملکرد و استماع نظرات نمایندگان در حوزه مختلف مرتبط خبر داد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مقرر شد؛ آقای اردکانیان طی 2 هفته آینده گزارش مکتوبی را در پاسخ به نکات و سوالات اعضای کمیسیون به مجلس ارائه دهد.

همچنین قرار است؛ به‌زودی جلسات مشترکی میان کمیته برق و انرژی‌های تجدیدپذیر کمیسیون انرژی و مدیران ستادی وزارت نیرو برگزار شود تا جزئیات مباحثی مطروحه در جلسه ازسوی نمایندگان بررسی و نتایج آن به صحن کمیسیون گزارش شود.

شریعتی در پایان خاطرنشان کرد: مشکلات آب و برق حوزه‌های انتخابیه ازجمله مباحث اصلی مطرح شده از سوی نمایندگان در این جلسه بود که مسئولان ستادی قول بررسی آن‌ها را دادند و تا حد امکان نسبت به اصلاح امور و پاسخ مناسب به مطالبات مردم اقدام شود. /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet