هدر موبایل
1399/04/31 14:19:48
سرویس سیاسی
سردار اشتری در توضیح نشست با کمیسیون امنیت ملی مطرح کرد

تشریح نیازمندی‌های ناجا برای اجرای ماموریت‌ها و مسائل حوزه امنیت عمومی

فرمانده نیروی انتظامی از تشریح گزارشی درباره نیازمندی‌های ناجا برای اجرای ماموریت‌ها، سهم هر دستگاه در تامین امنیت و مسائل حوزه امنیت عمومی برای اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس خبر داد.
تشریح نیازمندی‌های ناجا برای اجرای ماموریت‌ها و مسائل حوزه امنیت عمومی فرمانده نیروی انتظامی از تشریح گزارشی درباره نیازمندی‌های ناجا برای اجرای ماموریت‌ها، سهم هر دستگاه در تامین امنیت و مسائل حوزه امنیت عمومی برای اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801101589600775.jpg تشریح,نیازمندی‌های,ناجا,برای,اجرای,ماموریت‌ها,و,مسائل,حوزه,امنیت,عمومی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در توضیح نشست با اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در جمع خبرنگاران، گفت: گزارشی درباره نیازمندی‌های نیروی انتظامی در حوزه اجرای ماموریت‌ها به اعضای کمیسیون ارایه شد به ویژه نیازهایی که کمیسیون امنیت ملی مجلس می‌تواند در حوزه تقنین کمک و حمایت کند.

وی افزود: در گزارش ارایه شده به موضوع سهم همه دستگاه‌ها در بحث امنیت پرداخته شد. همچنین موضوعاتی که در حوزه امنیت عمومی پیش می‌آید و پلیس مسئولیت مستقیم در این حوزه دارد را تشریح کردیم.

سردار اشتری ضمن تشکر از حمایت اعضا و ریاست کمیسیون از عملکرد ناجا، گفت: امیدواریم در آینده بتوانیم با برگزاری جلسات بیشتر هماهنگی و ارتباط بین ناجا و مجلس را تقویت کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: بخشی از درخواست و مطالبات مردم در حوزه امنیت و انتظام بخشی نیز در این نشست مطرح شد، امید است که با استفاده از ظرفیت بیشتر نیروی انتظامی از نظر قانونی و با تقویت تجهیزات و امکانات میزان پاسخگویی را افزایش دهیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet