هدر موبایل
1399/04/31 14:41:19
سرویس اقتصادی
طغیانی در تشریح جلسه امروز کمیسیون اقتصادی:

مشمولان جامانده سهام عدالت مشخص شدند

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از تعیین تکلیف جزئیات مرتبط با سهام عدالت و جاماندگان نهادهای حمایتی جمع‌بندی خبر داد و گفت: سهام عدالت به جاماندگان خانواده‌های ایثارگران و شهدا پرداخت می‌شود.
مشمولان جامانده سهام عدالت مشخص شدند سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از تعیین تکلیف جزئیات مرتبط با سهام عدالت و جاماندگان نهادهای حمایتی جمع‌بندی خبر داد و گفت: سهام عدالت به جاماندگان خانواده‌های ایثارگران و شهدا پرداخت می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202007109153161479.jpg مشمولان,جامانده,سهام,عدالت,مشخص,شدند Icana

مهدی طغیانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تشریح جلسه امروز صبح (سه شنبه 31 تیرماه) کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: جزئیات مرتبط با طرح ساماندهی سهام عدالت و جاماندگان نهادهای حمایتی جمع‌بندی و تعیین تکلیف شد. درواقع این سهام باید به افرادی که در دوره قبل دعوت‌نامه دریافت کرده‌اند بعلاوه خانواده ایثارگران، شهدا و...-که هر کدام سهام عدالت خود را دریافت نکرده‌اند- پرداخت شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین از آنجا که از وضعیت جاماندگان 6 دهک نخست، برآورد عددی دقیقی وجود نداشت، مقرر شد؛ معاون وزیر کار برآورد عددی آن را به طور کامل به کمیسیون ارائه دهد تا بتوان این موضوع را هم به نتیجه رساند.

وی افزود: همچنین در ادامه نمایندگان با اعضای اتاق اصناف دیدار کردند و دغدغه‌های آن‌ها در موضوعاتی همچون حمایت از اصناف آسیب دیده از کرونا مطرح شد.

به گفته طغیانی عدم حمایت دولت از اصناف با وجود تعهد داده شده، به تعویق افتادن وام‌های بانکی، عدم تعهد بانک‌ها به مسائلی همچون تخفیفات بانکی، مسئله تنظیم بازار و... ازجمله موارد طرح شده در جلسه با اتاق اصناف به شمار می‌آیند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد: مسئولان صندوق کارآفرینی امید نیز با حضور کمیسیون درباره تسهیلات ارائه شده و اقدامات انجام داده برای بهبود وضعیت کسب و کار و معیشت مردم گزارشی ارائه کردند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet