هدر موبایل
1399/05/01 15:50:00
سرویس فرهنگی
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس:

مجلس در مسیر حل مشکلات و رفع موانع آموزش‌های مهارتی گام بر می دارد

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به نشست مشترک کمیسیون متبوعش با کارگروهی آموزش‌های مهارتی، تصریح کرد: مجلس یازدهم در مسیر حل مشکلات و رفع موانع آموزش‌های مهارتی گام بر می دارد.
مجلس در مسیر حل مشکلات و رفع موانع آموزش‌های مهارتی گام بر می دارد سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به نشست مشترک کمیسیون متبوعش با کارگروهی آموزش‌های مهارتی، تصریح کرد: مجلس یازدهم در مسیر حل مشکلات و رفع موانع آموزش‌های مهارتی گام بر می دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107382202424.jpg مجلس,در,مسیر,حل,مشکلات,و,رفع,موانع,آموزش‌های,مهارتی,گام,بر,می,دارد Icana

احمدحسین  فلاحی در گفت‌وگو با خبرنگار   خبرگزاری خانه ملت با یادآوری نشست کارگروهی آموزش‌های مهارتی که در سازمان مرکزی دانشگاه فنی و حرفه‌ای برگزار شد و همچنین نقش این کمیسیون در کمک به دانشگاه فنی و حرفه‌ای برای ارائه آموزش‌های مهارتی، گفت: جلسه‌ای که به مناسبت هفته مهارت در دانشگاه فنی و حرفه‌ای برگزار شد نشان از وجود انگیزه جدی برای توجه به دانشگاه فنی و حرفه‌ای دارد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: کمیسیون آموزش و تحقیقات نیز خود را آماده کرده است تا به دنبال حل مشکلات این دستگاه باشد.

فلاحی ادامه داد: در این جلسه مشکلات متعددی از جمله بودجه‌ای، تجهیزاتی و آموزشی و... مطرح شد که لازم است به آن توجه شود.

وی افزود: موضوع تجهیزات دانشگاه فنی و حرفه‌ای نیز یکی از مواردی بود که در جلسه مذکور مطرح شد که باید برای حل آن تعامل بین دستگاهی صورت گیرد همچنین ارتباط کمیسیون با دانشگاه فنی و حرفه‌ای تقویت شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در جلسه امروز نماینده هر وزارتخانه به بیان مطالبی پرداختند که لازم است در کمیسیون به این مسائل توجه لازم صورت پذیرد چرا که مجلس یازدهم به عنوان گره گشا تحت عنوان مجلس امید و انتظار در مسیر حل مشکلات و رفع موانع گام بر می دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet