خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/31 17:36:05
سرویس فرهنگی
نصیرایی در تشریح دستور کار کمیسیون فرهنگی مجلس خبر داد

حضور وزیر ورزش در کمیسیون و ارائه گزارش عملکرد/ تاکید نمایندگان بر جلوگیری از واردات بی رویه اقلام ورزشی

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از حضور وزیر و معاونان وزارتخانه ورزش و جوانان در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: در این نشست مباحثی مانند واردات بی‌رویه اقلام ورزشی، ازدواج و مسکن جوانان و اقتصاد و ورزش مطرح شد.
حضور وزیر ورزش در کمیسیون و ارائه گزارش عملکرد/ تاکید نمایندگان بر جلوگیری از واردات بی رویه اقلام ورزشی سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از حضور وزیر و معاونان وزارتخانه ورزش و جوانان در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: در این نشست مباحثی مانند واردات بی‌رویه اقلام ورزشی، ازدواج و مسکن جوانان و اقتصاد و ورزش مطرح شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106130500402.jpg حضور,وزیر,ورزش,در,کمیسیون,و,ارائه,گزارش,عملکرد/,تاکید,نمایندگان,بر,جلوگیری,از,واردات,بی,رویه,اقلام,ورزشی Icana

مجید نصیرایی در گفت‌ و گو با خبرنگار  خبرگزاری خانه‌ملت،در تشریح نشست عصر امروز ( سه شنبه، 31 تیرماه ) کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، از حضور وزیر و معاونان وزارت ورزش و جوانان در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: گزارشی از فعالیت‌های نظارت در حوزه ورزش، موفقیت‌های فدراسیون‌ها، اقدامات انجام شده و در دست اقدام مانند راه‌اندازی خانه جوانان و تقویت فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی از سوی وزیر به کمیسیون ارائه شد.

مجید نصیرایی

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، افزود: همچنین وزیر موضوع کادرسازی و فراهم کردن زمینه رشد جوانان و کاهش سن مدیریتی در وزارت ورزش را مطرح کردند.

وی ادامه داد: اعضای کمیسیون مباحث و سوالاتی را در مورد بحث اقتصاد و ورزش، نقش موثر ورزش در چرخه اقتصادی دنیا و برنامه وزارتخانه برای تحقق این موضوع در کشور و همچنین برنامه وزارتخانه برای کنترل واردات بی رویه اقلام و کالاهای ورزشی را مطرح کردند.

نماینده مردم فردوس و طبس در مجلس یازدهم یادآور شد: همچنین در این نشست مواردی مانند طرح‌های فرهنگی در حوزه ورزش و جوانان، وام ازدواج، ماده 94 قانون برنامه ششم توسعه، ازدواج و مسکن جوانان و رویکردهای فرهنگی و سیاسی مجموعه خانه جوانان مطرح و به آنها پرداخته شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet