خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/05/01 10:54:49
سرویس صحن
نماینده فلاورجان:

توهین به مجلس دهم توهین به همه نمایندگان انقلابی است که در آن حضور داشتند

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: توهین به مجلس دهم و کلیت این مجلس، توهین به همه نمایندگان انقلابی است که در آن حضور داشتند و خدمت کردند.
توهین به مجلس دهم توهین به همه نمایندگان انقلابی است که در آن حضور داشتند نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: توهین به مجلس دهم و کلیت این مجلس، توهین به همه نمایندگان انقلابی است که در آن حضور داشتند و خدمت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201908102096459224.jpg توهین,به,مجلس,دهم,توهین,به,همه,نمایندگان,انقلابی,است,که,در,آن,حضور,داشتند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، سید ناصر موسوی لارگانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه اول مردادماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری ناظر بر ماده 75 آیین نامه داخلی مجلس خطاب به محسن زنگنه نماینده تربت حیدریه اظهار داشت: ایشان در نطق خود عنوان می کند مجلس بی کفایت دهم که شایسته نیست از تریبون مجلس چنین اظهارنظری صورت گیرد.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر انتقادی به بخشی از عملکرد مجلس دهم وجود دارد، با استدلال و با عنوان قانونی و اشاره مستقیم باید مطرح شود و استفاده از لفظ کلی مجلس بی کفایت به مجلسی که امام و رهبری آن را در رأس امور خطاب کرده اند، توهین به همه نمایندگانی است که تعداد زیادی از آنها در این مجلس نیز حضور دارند.

وی تصریح کرد: انتقاداتی به عملکرد مجلس گذشته وجود دارد، اما کارهای بزرگی نیز در آن انجام شد و نباید کل مجلس را زیر سوال برد و لازم است خود نماینده محترم در مورد این اظهارنظرش تجدیدنظر کرده و پاسخگو باشد./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet