خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/05/01 11:49:09
سرویس اقتصادی
فیروزی بازدید کمیته صنایع نفت، گاز و پتروشیمی از هلدینگ خلیج فارس را تشریح کرد

بررسی وضعیت صادرات، تولید و سرمایه گذاری در هلدینگ خلیج فارس

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی جایگاه صادرات، تولید و سرمایه گذاری هلدینگ خلیج فارس در کمیته صنایع نفت، گاز و پتروشیمی کمیسیون صنایع و معادن خبر داد.
بررسی وضعیت صادرات، تولید و سرمایه گذاری در هلدینگ خلیج فارس سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی جایگاه صادرات، تولید و سرمایه گذاری هلدینگ خلیج فارس در کمیته صنایع نفت، گاز و پتروشیمی کمیسیون صنایع و معادن خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101003610579.jpg بررسی,وضعیت,صادرات،,تولید,و,سرمایه,گذاری,در,هلدینگ,خلیج,فارس Icana

حجت اله فیروزی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح بازدید کارگروه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی کمیسیون صنایع و معادن از هلدینگ خلیج فارس، گفت: آقای ربیعی مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج‌فارس تصویری از ساختار و وضعیت صنایع پتروشیمی خلیج فارس ارائه کرد.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه براساس گزارش ارائه شده 90 درصد پتروشیمی ها پس از انقلاب ساخته شده است، افزود: اگرچه تمامی پتروشیمی ها پیش از سال 88 دولتی بودند اما پس از ابلاغ سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی خصوصی سازی در این حوزه کلید خورد.

وی با بیان اینکه براساس گزارش های ارائه شده بخشی از پتروشیمی‌ها بابت رد دیون به صندوق های بازنشستگی واگذار شد، اظهار کرد: اگرچه در حال حاضر پتروشیمی دولتی نداریم و تمام پتروشیمی ها خصوصی، تحت نظارت صندوق بازنشستگی، سهام عدالت و.... است اما شرکت ملی صنایع پتروشیمی کشور، سیاست گذار این حوزه است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم اضافه کرد: در این نشست گزارشی از وضعیت سهام، صادرات، جایگاه تولید، سرمایه گذاری و.... در هلدینگ خلیج فارس نیز ارائه شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet