هدر موبایل
1399/05/01 11:50:58
سرویس اقتصادی
نظری:

برگزاری نمایشگاه‌ها برای مقابله با کرونا کنسل شود

نماینده مردم خمین در مجلس می‌گوید برگزاری نمایشگاه‌ها برای مقابله با کرونا کنسل شود زیرا در شرایط کنونی امکان رعایت پروتکل های بهداشتی در این نمایشگاه ها وجود ندارد.
برگزاری نمایشگاه‌ها برای مقابله با کرونا کنسل شود نماینده مردم خمین در مجلس می‌گوید برگزاری نمایشگاه‌ها برای مقابله با کرونا کنسل شود زیرا در شرایط کنونی امکان رعایت پروتکل های بهداشتی در این نمایشگاه ها وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006108016668641.jpg برگزاری,نمایشگاه‌ها,برای,مقابله,با,کرونا,کنسل,شود Icana

علیرضا نظری نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  درباره برگزاری نمایشگاه های مختلف در شیوع کرونا، گفت: اگرچه هر ساله نمایشگاه‌های مختلفی با حضور شرکت کنندگان بسیار برگزار ‌می‌شود اما در سال جاری به دلیل شیوع ویروس کرونا باید برگزاری این نمایشگاه ها به تعویق افتد.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی افزود: از آنجایی که برخی از این نمایشگاه‌ها غیرتخصصی است، مردم عامه از ان استقبال می کنند و محصولات نیز برای تست در معرض نمایش مردم قرار می گیرد در نتیجه امکان رعایت پروتکل‌های بهداشتی وجود ندارد و این امر موجب شیوع بیشتر ویروس کرونا می‌شود.

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی بسیاری از شرکت‌ها از حضور در نمایشگاه‌ها انصراف داده اند، اظهار کرد: مقرر بود برخی نمایشگاه‌ها در ماه های پایانی سال 98 برگزار شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزاری آن به تعویق افتاد، در این شرایط مبالغ موردنیاز برای اجاره غرفه در نمایشگاه ها واریز شد اما غرفه داران خواهان کنسل شدن نمایشگاه‌ها و در نتیجه عودت مبالغ واریزی یا حفظ امتیاز برای سال اینده هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet