خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/05/01 12:27:39
سرویس سیاسی
ابوترابی با اشاره به انتخاب رئیس جدید دیوان محاسبات:

توجه به جوان‌گرایی سرلوحه امور مجلس یازدهم قرار دارد

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس اعتقاد دارد قوه مقننه با انتخاب امروز خود برای تصدی ریاست جدید دیوان محاسبات کشور نشان داد شعار رهبر انقلاب در عرصه جوان گرایی را سرلوحه امور قرار داده است.
توجه به جوان‌گرایی سرلوحه امور مجلس یازدهم قرار دارد عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس اعتقاد دارد قوه مقننه با انتخاب امروز خود برای تصدی ریاست جدید دیوان محاسبات کشور نشان داد شعار رهبر انقلاب در عرصه جوان گرایی را سرلوحه امور قرار داده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201801107073040154.jpg توجه,به,جوان‌گرایی,سرلوحه,امور,مجلس,یازدهم,قرار,دارد Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در رابطه با انتخاب رئیس دیوان محاسبات کشور، گفت: قوه مقننه با انتخاب امروز خود نشان داد شعار رهبر انقلاب در عرصه جوان گرایی را سرلوحه امور خود قرار داده است.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: جوان گرایی می تواند موجب نظارت دقیق تر، کار بیشتر و حرکت به سمت پیشرفت در دیوان محاسبات کشور را رقم بزند.

وی افزود: روی کار آمدن افراد جوان، تحصیل کرده و دارای انگیزه در هر عرصه ای می تواند موثر واقع شود و در این میان رئیس دیوان محاسبات کشور نیز از این قاعده مستثنی نیست.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نباید فراموش شود در شرایط کنونی، بیش از هر زمان دیگری نیاز به جوان گرایی در راستای کادرسازی برای توسعه و آبادانی کشور وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، نمایندگان مجلس که امروز انتخاب رئیس دیوان محاسبات کشور در اجرای ماده 11 قانون دیوان محاسبات کشور را در دستورکار داشتند، مهرداد بذرپاش را با 158 رأی از مجموع 244 رأی مأخوذه به عنوان رئیس دیوان محاسبات کشور انتخاب کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet