هدر موبایل
1399/05/01 12:46:32
سرویس صحن
احمدی در تذکر شفاهی:

واردات برنج ضربه بزرگی به کشاورزان کشور وارد کرده است

نماینده مردم رشت در مجلس با انتقاد از واردات برنج به کشور گفت: وزارت جهاد کشاورزی باید جلوی واردات برنج را بگیرد.
واردات برنج ضربه بزرگی به کشاورزان کشور وارد کرده است نماینده مردم رشت در مجلس با انتقاد از واردات برنج به کشور گفت: وزارت جهاد کشاورزی باید جلوی واردات برنج را بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005103109567580.jpg واردات,برنج,ضربه,بزرگی,به,کشاورزان,کشور,وارد,کرده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، محمدرضا احمدی در نشست علنی امروز (چهارشنبه اول مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با اشاره به فرا رسیدن فصل برداشت برنج ضمن عرض خداقوت به کشاورزان و آرزوی بهره برداری بهترین محصول، خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: نباید اجازه داد بهره برداری برنج با واردات آن همراه شود و طعم شیرین حاصل از دسترنج کشاورزان به تلخی مبدل شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انباشت زباله در منطقه سراوان گیلان عنوان کرد: از مسئولان تقاضا دارم به داد مردم رنج کشیده در منطقه برسند و این غده سرطانی را از منطقه برچینند.

وی خطاب به دولتمردان و سایر مسئولان اقتصادی کشور گفت: در این گرانی های افسارگسیخته که دامن مردمان به ویژه قشر ضعیف جامعه را گرفته است، باید تدبیری کرد. امروز جوانان به دنبال اشتغال و ازدواج هستند و در این راستا باید همت بلندی از جانب مسئولان صورت گیرد.

وی خطاب به وزیر نیرو گفت: مردم استان گیلان از قطعی مکرر برق آسیب های فراوانی دیده اند و باید هر چه سریعتر به این وضعیت رسیدگی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet