خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/05/01 12:25:59
سرویس اقتصادی
بیگی نژاد مطرح کرد

انتخاب بذرپاش به عنوان رئیس جدید دیوان محاسبات؛ گام جدی مجلس برای مقابله با فساد و ناکارآمدی

نماینده مجلس یازدهم گفت: با انتخاب مهرداد بذرپاش به عنوان رئیس جدید دیوان محاسبات، مجلس نشان داد که عزم نمایندگان برای مقابله با فساد و ناکارآمدی جدی است.
انتخاب بذرپاش به عنوان رئیس جدید دیوان محاسبات؛ گام جدی مجلس برای مقابله با فساد و ناکارآمدی نماینده مجلس یازدهم گفت: با انتخاب مهرداد بذرپاش به عنوان رئیس جدید دیوان محاسبات، مجلس نشان داد که عزم نمایندگان برای مقابله با فساد و ناکارآمدی جدی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006105826541544.jpg انتخاب,بذرپاش,به,عنوان,رئیس,جدید,دیوان,محاسبات؛,گام,جدی,مجلس,برای,مقابله,با,فساد,و,ناکارآمدی Icana

هادی بیگی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به انتخاب مهرداد بذرپاش به عنوان رئیس جدید دیوان محاسبات، گفت: مهم ترین تأثیر انتخاب آقای بذرپاش به عنوان رئیس جدید دیوان محاسبات، تقویت این بخش برای مقابله با فساد در کشور است. خوشبختانه وی به عنوان یک مدیر جوان روحیه تحول خواهی بسیار بالایی دارد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گام مجلس یازدهم در عرصه جوان گرایی، ادامه داد: مجلس با انتخاب اقای بذرپاش نشان داد که عزم جدی برای میدان دادن به جوانان دارد، قطعا جوانان انقلابی می توانند کشور را به سمت پیشرفت و کاهش مشکلات هدایت کنند.

وی افزود: نقش دیوان محاسبات در مقابله با فسادها و ناکارآمدی ها بسیار پررنگ است، دیوان محاسبات حسابرس مالی دستگاه های دولتی و دستگاه های وابسته به دولت است، حال نظارت دقیق، جدی و به روز می تواند از بروز خطاها و تخلف های مالی جلوگیری کند.

بیگی نژاد ادامه داد: مجلس و دیوان محاسبات با حضور بذرپاش به سمت تقویت جایگاه نظارتی و پیشرفت حرکت خواهد کرد، اقای بذرپاش وعده دادند که پرونده های دیوان را به روز مورد بررسی و نظارت قرار می دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet