خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/05/01 12:26:49
سرویس سیاسی
عضو هیات رییسه مجلس:

رویکرد مجلس انقلابی بهره گیری از افراد کارآمد و جوان است/ بذرپاش، باتجربه است

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد رویکرد قوه مقننه انقلابی بهره گیری از افراد کارآمد، توانمند و جوان است که در انتخاب رئیس جدید دیوان محاسبات کشور به آن توجه شد.
رویکرد مجلس انقلابی بهره گیری از افراد کارآمد و جوان است/ بذرپاش، باتجربه است عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد رویکرد قوه مقننه انقلابی بهره گیری از افراد کارآمد، توانمند و جوان است که در انتخاب رئیس جدید دیوان محاسبات کشور به آن توجه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903101017762878.jpg رویکرد,مجلس,انقلابی,بهره,گیری,از,افراد,کارآمد,و,جوان,است/,بذرپاش،,باتجربه,است Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با انتخاب رئیس دیوان محاسبات کشور، گفت: رویکرد قوه مقننه انقلابی بهره گیری از افراد کارآمد، توانمند و جوان است.

نماینده مردم محلات در مجلس  شورای اسلامی تصریح کرد: در واقع منتخبان ملت اعتقاد دارند افراد جوان تحصیل کرده با تجربه می توانند در عرصه های مختلف تحول ایجاد کنند.

وی افزود: به نظر می رسد در شرایط کنونی باید پیشکسوتان در کنار جوانان انقلابی و کارآمد قرار بگیرند و ضمن ارائه مشاوره زمینه روی کارآمد آمدن این افراد را فراهم کنند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بذرپاش فردی با تجربه بوده و تصدی های پیشین وی تایید کننده این مهم و کارآمدی است.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، نمایندگان مجلس که امروز انتخاب رئیس دیوان محاسبات کشور در اجرای ماده 11 قانون دیوان محاسبات کشور را در دستورکار داشتند، مهرداد بذرپاش را با 158 رأی از مجموع 244 رأی مأخوذه به عنوان رئیس دیوان محاسبات کشور انتخاب کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet