هدر موبایل
1399/05/01 12:37:23
سرویس صحن
نیکزاد در پاسخ به تذکر چنارانی:

جابه‌جایی نمایندگان میان کمیسیون‌ها هر 6 ماه امکان‌پذیر است

نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده نیشابور درباره نحوه جابه‌جایی نمایندگان میان کمیسیون‌ها گفت: طبق ماده ۶۲ آیین‌نامه داخلی این امکان طی ۶ ماه یک بار برای هر نماینده وجود دارد.
جابه‌جایی نمایندگان میان کمیسیون‌ها هر 6 ماه امکان‌پذیر است نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده نیشابور درباره نحوه جابه‌جایی نمایندگان میان کمیسیون‌ها گفت: طبق ماده 62 آیین‌نامه داخلی این امکان طی 6 ماه یک بار برای هر نماینده وجود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109191940202.jpg جابه‌جایی,نمایندگان,میان,کمیسیون‌ها,هر,6,ماه,امکان‌پذیر,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، هاجر چنارانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، اول مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تبریک روز ازدواج خطاب به هیأت رئیسه گفت: طبق ماده (62) آیین‌نامه داخلی هر نماینده 6 ماه یک بار می‌تواند تقاضای تغییر کمیسیون به هیأت رئیسه بدهد و این انتقال با نصاب آراء امکان‌پذیر است اما هنوز دو ماه نگذشته که روز گذشته در کمیسیون رأی‌گیری به عمل آمد و جابه‌جایی صورت گرفت.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه قرار نبود نماینده‌ای از نماینده دیگر نماینده‌تر باشد، اظهار داشت: با امتیازبندی خاص به 41 نفر امتیاز خاص داده شد و 150 تا 200 امتیاز به هر کدام اضافه شد، این در حالی است که باید طبق سوگندی که یاد کردیم به آیین‌نامه وفادار باشیم.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه نباید حقوق نمایندگان تضییع شود، خاطر نشان کرد: لازم است آیین‌نامه به صورت کامل اجرا شود.

علیرضا نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر با استناد به متن ماده (62) آیین‌نامه داخلی مجلس ابراز داشت: هر نماینده در هر 6 ماه امکان درخواست جابه‌جایی دارد که با رعایت مباحث قانونی این امکان صورت می‌گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet