خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/05/01 12:44:29
سرویس صحن
در تذکر شفاهی مطرح شد

انتقاد نوباوه از عملکرد برخی معاونت های پارلمانی وزارتخانه ها

نماینده مردم تهران گفت: برخوردهای معاونت های پارلمانی برخی وزارتخانه ها به قدری زشت و زننده شده که دلال بازی می کنند، حال چه تضمینی برای حفظ جایگاه و شأن مجلس وجود خواهد داشت.
انتقاد نوباوه از عملکرد برخی معاونت های پارلمانی وزارتخانه ها نماینده مردم تهران گفت: برخوردهای معاونت های پارلمانی برخی وزارتخانه ها به قدری زشت و زننده شده که دلال بازی می کنند، حال چه تضمینی برای حفظ جایگاه و شأن مجلس وجود خواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/109697.jpg انتقاد,نوباوه,از,عملکرد,برخی,معاونت,های,پارلمانی,وزارتخانه,ها Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، بیژن نوباوه وطن در نشست علنی امروز (چهارشنبه اول مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با اشاره به اهمیت حفظ شأن و جایگاه مجلس گفت: اگر چه در اقتصاد، سیاست و فرهنگ ما دلال بازی وجود دارد، اما متاسفانه امروز این دلال بازی وارد مجلس و خانه ملت هم شده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برخوردهای معاونت های پارلمانی برخی وزارتخانه ها به قدری زشت و زننده شده که دلال بازی می کنند، ما در کمیسیون ها در حال انتخاب نظار هستیم. اما برخی از این معاونت ها در پشت سر تعدادی از افراد انتخاب شده می گویند این افراد توانایی انجام تعامل با دولت را ندارند.

وی خطاب به رئیس جلسه تصریح کرد: اگر شما با این رفتارها از سازمان های مشهور برخورد نکنید، قطعاً این مسئله رسانه ای خواهد شد. در گذشته چنین جرمی صورت گرفت و آن معاونت پارلمانی را بیرون کردند. اگر چنین برخوردی هم اکنون انجام نشود، چه تضمینی برای حفظ جایگاه و شأن مجلس وجود خواهد داشت. اگر این مسئله در هیات رئیسه حل نشود، به سرعت این موضوع را رسانه ای خواهم کرد.

علی نیکزاد که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: شما جانباز بزرگواری هستید، اگر مواردی را اعلام کنید، قطعا هیات رئیسه به قسمی که خورده پایبند است و آن را پیگیری خواهد کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet