هدر موبایل
1399/05/01 12:43:17
سرویس صحن
سبزی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور:

چرا نظارتی بر بازار ندارید تا مردم بدانند حداقل شما زنده هستید

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: گرانی‌های افسارگسیخته مردم را به ستوه آورده است، چرا نظارتی بر بازار ندارید تا مردم بدانند حداقل شما زنده هستید.
چرا نظارتی بر بازار ندارید تا مردم بدانند حداقل شما زنده هستید عضو کمیسیون کشاورزی مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: گرانی‌های افسارگسیخته مردم را به ستوه آورده است، چرا نظارتی بر بازار ندارید تا مردم بدانند حداقل شما زنده هستید. https://cdn.icana.ir/d/019/202007101221996728.jpg چرا,نظارتی,بر,بازار,ندارید,تا,مردم,بدانند,حداقل,شما,زنده,هستید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد سبزی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، اول مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: کمتر از دو ماه تا شروع کار مدارس مانده، تعداد زیادی از روستاها از پوشش اینترنت محروم هستند، هر چه سریعتر اینترنت به روستاهای محروم برسانید تا نوش دارو بعد از مرگ سهراب نشود.

نماینده مردم ساوه و زرندیه  در مجلس خطاب به بنیاد مسکن اظهار داشت: سال گذشته این بنیاد ساخت و ساز واحدهای زیادی در روستاها را شروع کرد و عملیات عمرانی آن را به دست پیمانکاران سپرد تا برای مردم آسیب دیده از سیل مسکن بسازد.

وی ادامه داد: عملیات ساخت و ساز بسیار کند و لاکپشتی است، در صورتی که باید تا امروز خانه‌ها تحویل مردم می‌شد، با سرعت عمل پیمانکار به نظر می‌رسد تا فصل پاییز و بارندگی ساخت و سازها به پایان نرسد، انتظار می‌رود سرعت کار افزایش پیدا کند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس خطاب به رئیس جمهور اظهار داشت: گرانی های افسارگسیخته مردم را به ستوه آورده است، چرا نظارتی بر بازار ندارید تا مردم بدانند حداقل شما زنده هستید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet