هدر موبایل
1399/05/01 13:08:38
سرویس سیاسی
رشیدی کوچی مطرح کرد

تکمیل پازل گام دوم انقلاب با انتخاب بذرپاش به عنوان رئیس دیوان محاسبات

عضو کمیسیون امور داخلی کشور، انتخاب مهرداد بذرپاش آقای بذرپاش به عنوان رئیس دیوان محاسبات را در کامل شدن پازل گام دوم انقلاب و جوانگرایی مور نظر رهبری تاثیرگذار دانست.
تکمیل پازل گام دوم انقلاب با انتخاب بذرپاش به عنوان رئیس دیوان محاسبات عضو کمیسیون امور داخلی کشور، انتخاب مهرداد بذرپاش آقای بذرپاش به عنوان رئیس دیوان محاسبات را در کامل شدن پازل گام دوم انقلاب و جوانگرایی مور نظر رهبری تاثیرگذار دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109509566545.jpg تکمیل,پازل,گام,دوم,انقلاب,با,انتخاب,بذرپاش,به,عنوان,رئیس,دیوان,محاسبات Icana

جلال رشیدی کوچی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به انتخاب مهرداد بذرپاش به عنوان رئیس جدید دیوان محاسبات، گفت: آقای بذرپاش با رأی خوبی از طرف مجلس انقلابی به عنوان رئیس دیوان محاسبات مجلس انتخاب شدند، دیوان محاسبات یکی از اهرم‌های اصلی در اختیار قوه مقننه است که می‌تواند نظارت دقیق بر عملکرد مالی دولت داشته باشد.

نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی، افزود: آقای بذرپاش در کامل شدن پازل گام دوم انقلاب که تاکید بر جوانگرایی از سوی مقام معظم رهبری بوده است، تاثیر بسزایی دارد.

وی با اشاره به تعداد قابل توجه نمایندگان جوان در مجلس یازدهم تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب از جوانان به نیکی یاد کردند و این باعث افتخار نمایندگان جوان است. مجلس با انتخاب رئیس جوان دیوان محاسبات حرکت در مسیر شکل گیری دولت جوان انقلابی مورد نظر رهبر معظم انقلاب که علاج مشکلات کشور است را را تسریع بخشید.

رشیدی کوچی یادآور شد: یکی از دغدغه‌های اصلی تعداد قابل توجه نمایندگان جوان موضوع شفافیت است، نمایندگان تاکید دارند که شفافیت باید در تمامی شئون رعایت شود. از این رو ما گام اول را از مجلس برخواهیم داشت.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: قطعا با حضور آقای بذرپاش در دیوان محاسبات، گام مثبتی در حوزه شفافیت و مبارزه با فساد به عنوان اولویت‌های مجلس یازدهم برداشته می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet