هدر موبایل
1399/05/01 13:06:42
سرویس سیاسی
آصفری:

بهبود عملکرد دیوان محاسبات نیازمند تعامل با نمایندگان مجلس است

نماینده مردم اراک در مجلس  با بیان اینکه  بهبود عملکرد دیوان محاسبات کل کشور  نیازمند  تعامل  با نمایندگان مجلس است، گفت: ایجاد تحول در دیوان محاسبات نیازمند یک برنامه ریزی جامع است که این امر در توان بذرپاش است.
بهبود عملکرد دیوان محاسبات نیازمند تعامل با نمایندگان مجلس است نماینده مردم اراک در مجلس  با بیان اینکه  بهبود عملکرد دیوان محاسبات کل کشور  نیازمند  تعامل  با نمایندگان مجلس است، گفت: ایجاد تحول در دیوان محاسبات نیازمند یک برنامه ریزی جامع است که این امر در توان بذرپاش است. https://cdn.icana.ir/d/019/65632.jpg بهبود,عملکرد,دیوان,محاسبات,نیازمند,تعامل,با,نمایندگان,مجلس,است Icana

محمد حسن آصفری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره  انتخاب  بذرپاش به سمت رییس دیوان محاسبات کل کشور،گفت: بدز پاش نیروی توانمند  و با سابقه درخشان در حوزه های مدیریتی  است بنابراین باهمیاری مجلس می‌توان عملکرد دیوان محاسبات کل کشور  را ترقی داد.

نماینده مردم اراک در  مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  بذرپاش نیروهای توامند و کاردان در حوزه مدیریتی است تصریح کرد:   ایجاد تحول در دیوان محاسبات نیازمند یک برنامه ریزی جامع است که با تجربه وجوانی بذر پاش امکان پذیر است.

وی ادامه داد: برای  ارتقا جایگاه دیوان محاسبات کل کشور توصیه ام به بذرپاش این است که ارتباط خود  را با نمایندگان مجلس شورای اسلامی  افزایش دهد تا بتوان مشکلات  اساسی  را در این حوزه مرتفع کرد.

نایب رییس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس  یادآورشد: با افزایش هماهنگی میان دیوان محاسبات کل کشور با  نمایندگان بهارستان ،بطور حتم ابعاد نظارتی در دیوان محاسبات کل کشور  نیز ارتقا می باید./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet